Rozkład jazdy

Stacja paliw

              4,55 PLN

 

Zobacz dlaczego warto u nas tankować

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sprawdź czy zdasz

 

MPK Sp. z o. o. jest partnerem programu Nowosądecka Karta Seniora, który umożliwia pasażerom zakup Biletu Seniora na sieć miejską.

Od 1 września 2014r. mieszkańcy Nowego Sącza, którzy ukończyli 65 rok życia, mogą składać wnioski o wydanie Nowosądeckiej Karty Seniora. Program wprowadzony uchwałą Rady Miasta na terenie Nowego Sącza, umożliwi posiadaczom karty korzystanie z wielu ulg i rabatów w placówkach handlowych, gastronomicznych i zdrowotnych, a także ze zniżek komunikacyjnych MPK przygotowanych dla osób, które ukończyły 65 rok życia. 

Wnioski o wydanie Nowosądeckiej Karty Seniora można składać w Wydziale Spraw Obywatelskich (ul. Szwedzka 2) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Aby ubiegać się o wydanie karty należy mieć ukończony 65 rok życia. Czas realizacji wniosku to maksymalnie 30 dni.

Jednym z wielu udogodnień dla seniorów są także zniżki komunikacyjne. Od 15 października 2015r. osoby, które ukończyły 65 rok życia i posiadają Nowosądecką Kartę Seniora  mogą zakupić bilet na sieć miejską w preferencyjnej cenie - półroczny w cenie 60 zł oraz bilety roczny w cenie 100 zł. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się w celu zakupu biletów w trzech Punktach Obsługi Klienta: przy Rynek 22 (wejście od ul. Piotra Skargi), na Dworcu Autobusowym MPK (Aleja Batorego 92) oraz w Zajezdni MPK (ul. Wyspiańskiego 22). Należy okazać Nowosądecką Kartę Seniora wraz z dokumentem tożsamości.

Nowosądecka Karta Seniora to inicjatywa prezydenta Ryszarda Nowaka, która jest elementem polityki społecznej realizowanej przez samorząd Miasta Nowego Sącza. Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia osób powyżej 65 roku życia, poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu promocji, ulg i rabatów oferowanych przez miasto i partnerów programu. 

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Nowosądeckiej Karty Seniora, w tym wykaz punktów gdzie będą realizowane ulgi i rabaty, będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.seniorzy.nowysacz.pl, a także na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Nowego Sącza: www.nowysacz.pl.

 

 

 

Najczęściej czytane

Realizowane projekty

Nowosądecka Karta Rodzinna

Nowosądecka Karta Seniora

Stowarzyszenia