Rozkład jazdy dla linii 13
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 2 -> Długosza - Planty)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179486 Konarskiego - st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:40 07:15 07:50 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:10
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:41 07:16 07:51 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:11
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:42 07:17 07:52 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:12
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:44 07:19 07:54 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:14
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:46 07:21 07:56 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25 21:15
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:48 07:23 07:58 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:27 20:27 21:17
179842 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:50 07:25 08:00 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:28 20:28 21:18
179378 29 Listopada - Przychodnia Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:10 06:51 07:26 08:01 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:29 20:29 21:19
179379 29 Listopada - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:11 06:52 07:27 08:02 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:30 20:30 21:20
179841 Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:12 06:53 07:28 08:03 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:31 20:31 21:21
179838 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:14 06:55 07:30 08:05 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:33 20:33 21:22
179837 Grunwaldzka - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:15 06:56 07:31 08:06 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:34 20:34 21:23
179835 Grunwaldzka - Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:16 06:57 07:32 08:07 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:35 20:35 21:24
179833 Grunwaldzka - Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:17 06:58 07:33 08:08 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36 20:36 21:25
179831 Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:18 06:59 07:34 08:09 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37 20:37 21:26
179829 Grunwaldzka - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:19 07:00 07:35 08:10 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38 20:38 21:27
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:19 07:00 07:35 08:11 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39 20:39 21:27
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:20 07:01 07:36 08:12 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:40 20:40 21:28
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:21 07:02 07:37 08:13 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41 20:41 21:29
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:23 07:04 07:39 08:15 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:42 20:42
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 21:30
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:25 07:06 07:41 08:17 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:44 20:44
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:27 07:08 07:43 08:19 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46 20:46
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:28 07:09 07:44 08:20 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:29 07:10 07:45 08:21 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
25 00062 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 2 06:00 06:40 07:15 07:50 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:10
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:01 06:41 07:16 07:51 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:11
25 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:02 06:42 07:17 07:52 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:12
25 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:04 06:44 07:19 07:54 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:14
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:05 06:46 07:21 07:56 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25 21:15
25 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:07 06:48 07:23 07:58 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:27 20:27 21:17
25 00792 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 06:09 06:50 07:25 08:00 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:28 20:28 21:18
25 02041 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Przychodnia 05:35 06:10 06:51 07:26 08:01 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:29 20:29 21:19
25 02051 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Osiedle 05:36 06:11 06:52 07:27 08:02 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:30 20:30 21:20
25 00801 Widok Wyeksportuj do PDF Kusocińskiego 05:37 06:12 06:53 07:28 08:03 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:31 20:31 21:21
25 00812 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 05:39 06:14 06:55 07:30 08:05 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:33 20:33 21:22
25 00822 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Graniczna 05:40 06:15 06:56 07:31 08:06 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:34 20:34 21:23
25 00832 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Jana Pawła II 05:41 06:16 06:57 07:32 08:07 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:35 20:35 21:24
25 00842 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zyndrama 05:42 06:17 06:58 07:33 08:08 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36 20:36 21:25
25 00852 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka 05:43 06:18 06:59 07:34 08:09 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37 20:37 21:26
25 00862 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zielona 05:44 06:19 07:00 07:35 08:10 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38 20:38 21:27
25 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:44 06:19 07:00 07:35 08:11 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39 20:39 21:27
25 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:45 06:20 07:01 07:36 08:12 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:40 20:40 21:28
25 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:46 06:21 07:02 07:37 08:13 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41 20:41 21:29
25 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:47 06:23 07:04 07:39 08:15 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:42 20:42
25 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 21:30
25 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 05:49 06:25 07:06 07:41 08:17 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:44 20:44
25 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 05:51 06:27 07:08 07:43 08:19 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46 20:46
25 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 05:52 06:28 07:09 07:44 08:20 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
25 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:53 06:29 07:10 07:45 08:21 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)