Rozkład jazdy dla linii 35
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Kamionka Mała - pętla )

1 1 1 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 3 1 3 1 3 3 1 3 1 3
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 07:50 08:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20 17:00 17:30 18:15 19:00 19:30 20:15 21:00
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 07:52 08:41 10:11 10:41 11:12 11:41 12:11 12:42 13:12 13:41 14:11 14:42 15:11 15:42 16:21 17:02 17:31 18:16 19:01 19:31 20:16 21:01
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:03 07:54 08:43 10:13 10:43 11:14 11:43 12:13 12:44 13:14 13:43 14:13 14:44 15:13 15:44 16:23 17:04 17:33 18:17 19:02 19:32 20:17 21:02
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 07:56 08:45 10:15 10:45 11:16 11:45 12:15 12:46 13:16 13:45 14:15 14:46 15:15 15:46 16:25 17:06 17:35 18:19 19:04 19:34 20:19 21:04
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 07:57 08:46 10:16 10:46 11:17 11:46 12:16 12:47 13:17 13:46 14:16 14:47 15:16 15:47 16:26 17:07 17:36 18:20 19:05 19:35 20:20 21:05
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 07:58 08:47 10:17 10:47 11:18 11:47 12:17 12:48 13:18 13:47 14:17 14:48 15:17 15:48 16:27 17:08 17:37 18:21 19:06 19:36 20:21 21:06
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 08:00 08:48 10:18 10:48 11:20 11:48 12:18 12:50 13:20 13:48 14:18 14:50 15:18 15:50 16:28 17:10 17:38 18:23 19:07 19:37 20:22 21:07
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:02 08:50 10:20 10:50 11:22 11:50 12:20 12:52 13:22 13:50 14:20 14:52 15:20 15:52 16:30 17:12 17:40 18:25 19:09 19:39 20:24 21:08
179905 Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 08:03 08:51 10:21 10:51 11:23 11:51 12:21 12:53 13:23 13:51 14:21 14:53 15:21 15:53 16:31 17:13 17:41 18:26 19:10 19:40 20:25 21:09
179911 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:04 08:52 10:22 10:52 11:24 11:52 12:22 12:54 13:24 13:52 14:22 14:54 15:22 15:54 16:32 17:14 17:42 18:27 19:11 19:41 20:26 21:10
179909 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 07:13 08:05 08:53 10:23 10:53 11:25 11:53 12:23 12:55 13:25 13:53 14:23 14:55 15:23 15:55 16:33 17:15 17:43 18:28 19:12 19:42 20:27 21:11
179907 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:06 08:54 10:24 10:54 11:26 11:54 12:24 12:56 13:26 13:54 14:24 14:56 15:24 15:56 16:34 17:16 17:44 18:29 19:13 19:43 20:28 21:12
179913 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 07:15 08:07 08:55 10:25 10:55 11:27 11:55 12:25 12:57 13:27 13:55 14:25 14:57 15:25 15:57 16:35 17:17 17:45 18:30 19:14 19:44 20:29 21:13
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 08:08 08:56 10:26 10:56 11:28 11:56 12:26 12:58 13:28 13:56 14:26 14:58 15:26 15:58 16:36 17:18 17:46 18:31 19:15 19:45 20:30 21:14
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:17 08:09 08:57 10:27 10:57 11:29 11:57 12:27 12:59 13:29 13:57 14:27 14:59 15:27 15:59 16:37 17:19 17:47 18:32 19:16 19:46 20:31 21:15
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:18 08:10 08:58 10:28 10:58 11:30 11:58 12:28 13:00 13:30 13:58 14:28 15:00 15:28 16:00 16:38 17:20 17:48 18:33 19:17 19:47 20:32 21:16
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 08:11 08:59 10:29 10:59 11:31 11:59 12:29 13:01 13:31 13:59 14:29 15:01 15:29 16:01 16:39 17:21 17:49 18:34 19:18 19:48 20:33 21:17
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:20 08:12 09:00 10:30 11:00 11:32 12:00 12:30 13:02 13:32 14:00 14:30 15:02 15:30 16:02 16:40 17:22 17:50 18:35 19:19 19:49 20:34 21:18
179882 Aleja Piłsudskiego - Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 09:01 10:31 12:01 13:33 15:31 17:23 19:20
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 09:03 10:33 12:03 13:35 15:33 17:25 19:21
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 09:04 10:34 12:04 13:36 15:34 17:26 19:22
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 09:05 10:35 12:05 13:38 15:35 17:28 19:24
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:06 10:36 12:06 13:39 15:36 17:29 19:25
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 09:07 10:37 12:07 13:40 15:37 17:30 19:26
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:08 10:38 12:08 13:41 15:38 17:31 19:27
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 09:09 10:39 12:09 13:42 15:39 17:32 19:28
179858 Kamienna - Prusa Widok Wyeksportuj do PDF 09:10 10:40 12:10 13:43 15:40 17:33 19:29
179857 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 09:11 10:41 12:11 13:44 15:41 17:34 19:30
179855 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 09:12 10:42 12:12 13:45 15:42 17:35 19:31
179852 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 09:13 10:43 12:13 13:46 15:43 17:36 19:32
179423 Kamionka Mała - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 09:14 10:44 12:14 13:47 15:44 17:37 19:33
Numer brygady 1 1 1 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 3 1 3 1 3 3 1 3 1 3
31 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 07:00 07:50 08:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20 17:00 17:30 18:15 19:00 19:30 20:15 21:00
31 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 07:01 07:52 08:41 10:11 10:41 11:12 11:41 12:11 12:42 13:12 13:41 14:11 14:42 15:11 15:42 16:21 17:02 17:31 18:16 19:01 19:31 20:16 21:01
31 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 07:03 07:54 08:43 10:13 10:43 11:14 11:43 12:13 12:44 13:14 13:43 14:13 14:44 15:13 15:44 16:23 17:04 17:33 18:17 19:02 19:32 20:17 21:02
31 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 07:05 07:56 08:45 10:15 10:45 11:16 11:45 12:15 12:46 13:16 13:45 14:15 14:46 15:15 15:46 16:25 17:06 17:35 18:19 19:04 19:34 20:19 21:04
31 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 07:06 07:57 08:46 10:16 10:46 11:17 11:46 12:16 12:47 13:17 13:46 14:16 14:47 15:16 15:47 16:26 17:07 17:36 18:20 19:05 19:35 20:20 21:05
31 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 07:07 07:58 08:47 10:17 10:47 11:18 11:47 12:17 12:48 13:18 13:47 14:17 14:48 15:17 15:48 16:27 17:08 17:37 18:21 19:06 19:36 20:21 21:06
31 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 07:08 08:00 08:48 10:18 10:48 11:20 11:48 12:18 12:50 13:20 13:48 14:18 14:50 15:18 15:50 16:28 17:10 17:38 18:23 19:07 19:37 20:22 21:07
31 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 07:10 08:02 08:50 10:20 10:50 11:22 11:50 12:20 12:52 13:22 13:50 14:20 14:52 15:20 15:52 16:30 17:12 17:40 18:25 19:09 19:39 20:24 21:08
31 00451 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor 07:11 08:03 08:51 10:21 10:51 11:23 11:51 12:21 12:53 13:23 13:51 14:21 14:53 15:21 15:53 16:31 17:13 17:41 18:26 19:10 19:40 20:25 21:09
31 00441 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 07:12 08:04 08:52 10:22 10:52 11:24 11:52 12:22 12:54 13:24 13:52 14:22 14:54 15:22 15:54 16:32 17:14 17:42 18:27 19:11 19:41 20:26 21:10
31 00431 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 07:13 08:05 08:53 10:23 10:53 11:25 11:53 12:23 12:55 13:25 13:53 14:23 14:55 15:23 15:55 16:33 17:15 17:43 18:28 19:12 19:42 20:27 21:11
31 00421 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 07:14 08:06 08:54 10:24 10:54 11:26 11:54 12:24 12:56 13:26 13:54 14:24 14:56 15:24 15:56 16:34 17:16 17:44 18:29 19:13 19:43 20:28 21:12
31 00412 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 07:15 08:07 08:55 10:25 10:55 11:27 11:55 12:25 12:57 13:27 13:55 14:25 14:57 15:25 15:57 16:35 17:17 17:45 18:30 19:14 19:44 20:29 21:13
31 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 07:16 08:08 08:56 10:26 10:56 11:28 11:56 12:26 12:58 13:28 13:56 14:26 14:58 15:26 15:58 16:36 17:18 17:46 18:31 19:15 19:45 20:30 21:14
31 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 07:17 08:09 08:57 10:27 10:57 11:29 11:57 12:27 12:59 13:29 13:57 14:27 14:59 15:27 15:59 16:37 17:19 17:47 18:32 19:16 19:46 20:31 21:15
31 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 07:18 08:10 08:58 10:28 10:58 11:30 11:58 12:28 13:00 13:30 13:58 14:28 15:00 15:28 16:00 16:38 17:20 17:48 18:33 19:17 19:47 20:32 21:16
31 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 07:19 08:11 08:59 10:29 10:59 11:31 11:59 12:29 13:01 13:31 13:59 14:29 15:01 15:29 16:01 16:39 17:21 17:49 18:34 19:18 19:48 20:33 21:17
31 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 07:20 08:12 09:00 10:30 11:00 11:32 12:00 12:30 13:02 13:32 14:00 14:30 15:02 15:30 16:02 16:40 17:22 17:50 18:35 19:19 19:49 20:34 21:18
31 00591 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Magazynowa 09:01 10:31 12:01 13:33 15:31 17:23 19:20
31 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 09:03 10:33 12:03 13:35 15:33 17:25 19:21
31 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 09:04 10:34 12:04 13:36 15:34 17:26 19:22
31 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 09:05 10:35 12:05 13:38 15:35 17:28 19:24
31 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 09:06 10:36 12:06 13:39 15:36 17:29 19:25
31 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 09:07 10:37 12:07 13:40 15:37 17:30 19:26
31 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 09:08 10:38 12:08 13:41 15:38 17:31 19:27
31 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 09:09 10:39 12:09 13:42 15:39 17:32 19:28
31 00721 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Prusa 09:10 10:40 12:10 13:43 15:40 17:33 19:29
31 00731 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 09:11 10:41 12:11 13:44 15:41 17:34 19:30
31 00741 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 09:12 10:42 12:12 13:45 15:42 17:35 19:31
31 40001 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 09:13 10:43 12:13 13:46 15:43 17:36 19:32
31 40361 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - pętla 09:14 10:44 12:14 13:47 15:44 17:37 19:33

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Kamionka Mała - pętla -> Rynek)

1 1 1 1 2 1 2 3 1 2 3 1 3 1 3 1 3 3 1 3 1 3
179423 Kamionka Mała - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 09:15 10:45 12:20 13:50 15:45 18:05 19:40
179853 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 09:16 10:46 12:21 13:51 15:46 18:06 19:41
179854 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 09:17 10:47 12:22 13:52 15:47 18:07 19:42
179856 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 09:18 10:48 12:23 13:53 15:48 18:08 19:43
179861 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 09:19 10:49 12:24 13:54 15:49 18:09 19:44
179863 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 09:20 10:50 12:25 13:55 15:50 18:10 19:45
179865 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 09:21 10:51 12:26 13:56 15:51 18:11 19:46
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 09:22 10:52 12:27 13:57 15:52 18:12 19:47
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 09:23 10:53 12:28 13:58 15:53 18:13 19:48
179859 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 09:25 10:55 12:30 14:00 15:55 18:15 19:50
179881 Aleja Piłsudskiego - Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 09:27 10:57 12:32 14:02 15:57 18:17 19:51
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:25 08:15 09:28 10:15 10:58 11:35 12:05 12:33 13:05 13:35 14:03 14:35 15:05 15:58 16:35 17:05 17:55 18:18 19:05 19:52 20:30
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:26 08:16 09:29 10:16 10:59 11:36 12:06 12:34 13:06 13:36 14:04 14:36 15:06 15:59 16:36 17:06 17:56 18:19 19:06 19:53 20:31
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:27 08:17 09:30 10:17 11:00 11:37 12:07 12:35 13:07 13:37 14:05 14:37 15:07 16:00 16:37 17:07 17:57 18:20 19:07 19:54 20:32
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:28 08:18 09:31 10:18 11:01 11:38 12:08 12:36 13:08 13:38 14:06 14:38 15:08 16:01 16:38 17:08 17:58 18:21 19:08 19:55 20:33
179914 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:29 08:19 09:32 10:19 11:02 11:39 12:09 12:37 13:09 13:39 14:07 14:39 15:09 16:02 16:39 17:09 17:59 18:22 19:09 19:56 20:34
179912 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:30 08:20 09:33 10:20 11:03 11:40 12:10 12:38 13:10 13:40 14:08 14:40 15:10 16:03 16:40 17:10 18:00 18:23 19:10 19:57 20:35
179908 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:31 08:21 09:34 10:21 11:04 11:41 12:11 12:39 13:11 13:41 14:09 14:41 15:11 16:04 16:41 17:11 18:01 18:24 19:11 19:58 20:36
179910 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:32 08:22 09:35 10:22 11:05 11:42 12:12 12:40 13:12 13:42 14:10 14:42 15:12 16:05 16:42 17:12 18:02 18:25 19:12 19:59 20:37
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:34 08:24 09:37 10:24 11:07 11:44 12:14 12:42 13:14 13:44 14:12 14:44 15:14 16:07 16:44 17:14 18:04 18:27 19:14 20:01 20:39
179668 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:35 08:25 09:38 10:25 11:08 11:45 12:15 12:43 13:15 13:45 14:13 14:45 15:15 16:08 16:45 17:15 18:05 18:28 19:15 20:02 20:40
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:36 08:26 09:39 10:26 11:09 11:46 12:16 12:44 13:16 13:46 14:14 14:46 15:16 16:09 16:46 17:16 18:06 18:29 19:16 20:03 20:41
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:37 08:27 09:40 10:27 11:10 11:47 12:17 12:45 13:17 13:47 14:15 14:47 15:17 16:10 16:47 17:17 18:07 18:30 19:17 20:04 20:42
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:38 08:28 09:41 10:28 11:11 11:48 12:18 12:46 13:18 13:48 14:16 14:48 15:18 16:11 16:48 17:18 18:08 18:31 19:18 20:05 20:43
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:39 08:29 09:42 10:29 11:12 11:49 12:19 12:47 13:19 13:49 14:17 14:49 15:19 16:12 16:49 17:19 18:09 18:32 19:19 20:06 20:44
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:41 08:31 09:44 10:31 11:14 11:51 12:21 12:49 13:21 13:51 14:19 14:51 15:21 16:14 16:51 17:21 18:11 18:34 19:21 20:08 20:46
Numer brygady 1 1 1 1 2 1 2 3 1 2 3 1 3 1 3 1 3 3 1 3 1 3
26 40361 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - pętla 06:15 09:15 10:45 12:20 13:50 15:45 18:05 19:40
26 40002 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 06:16 09:16 10:46 12:21 13:51 15:46 18:06 19:41
26 00742 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 06:17 09:17 10:47 12:22 13:52 15:47 18:07 19:42
26 00732 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 06:18 09:18 10:48 12:23 13:53 15:48 18:08 19:43
26 00701 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:19 09:19 10:49 12:24 13:54 15:49 18:09 19:44
26 00691 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:20 09:20 10:50 12:25 13:55 15:50 18:10 19:45
26 00681 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:21 09:21 10:51 12:26 13:56 15:51 18:11 19:46
26 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:22 09:22 10:52 12:27 13:57 15:52 18:12 19:47
26 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:23 09:23 10:53 12:28 13:58 15:53 18:13 19:48
26 00712 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:25 09:25 10:55 12:30 14:00 15:55 18:15 19:50
26 00592 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Magazynowa 06:27 09:27 10:57 12:32 14:02 15:57 18:17 19:51
26 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:28 07:25 08:15 09:28 10:15 10:58 11:35 12:05 12:33 13:05 13:35 14:03 14:35 15:05 15:58 16:35 17:05 17:55 18:18 19:05 19:52 20:30
26 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:29 07:26 08:16 09:29 10:16 10:59 11:36 12:06 12:34 13:06 13:36 14:04 14:36 15:06 15:59 16:36 17:06 17:56 18:19 19:06 19:53 20:31
26 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:30 07:27 08:17 09:30 10:17 11:00 11:37 12:07 12:35 13:07 13:37 14:05 14:37 15:07 16:00 16:37 17:07 17:57 18:20 19:07 19:54 20:32
26 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 06:31 07:28 08:18 09:31 10:18 11:01 11:38 12:08 12:36 13:08 13:38 14:06 14:38 15:08 16:01 16:38 17:08 17:58 18:21 19:08 19:55 20:33
26 00411 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 06:32 07:29 08:19 09:32 10:19 11:02 11:39 12:09 12:37 13:09 13:39 14:07 14:39 15:09 16:02 16:39 17:09 17:59 18:22 19:09 19:56 20:34
26 00422 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 06:33 07:30 08:20 09:33 10:20 11:03 11:40 12:10 12:38 13:10 13:40 14:08 14:40 15:10 16:03 16:40 17:10 18:00 18:23 19:10 19:57 20:35
26 00432 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 06:34 07:31 08:21 09:34 10:21 11:04 11:41 12:11 12:39 13:11 13:41 14:09 14:41 15:11 16:04 16:41 17:11 18:01 18:24 19:11 19:58 20:36
26 00442 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 06:35 07:32 08:22 09:35 10:22 11:05 11:42 12:12 12:40 13:12 13:42 14:10 14:42 15:12 16:05 16:42 17:12 18:02 18:25 19:12 19:59 20:37
26 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:37 07:34 08:24 09:37 10:24 11:07 11:44 12:14 12:42 13:14 13:44 14:12 14:44 15:14 16:07 16:44 17:14 18:04 18:27 19:14 20:01 20:39
26 01612 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 06:38 07:35 08:25 09:38 10:25 11:08 11:45 12:15 12:43 13:15 13:45 14:13 14:45 15:15 16:08 16:45 17:15 18:05 18:28 19:15 20:02 20:40
26 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:39 07:36 08:26 09:39 10:26 11:09 11:46 12:16 12:44 13:16 13:46 14:14 14:46 15:16 16:09 16:46 17:16 18:06 18:29 19:16 20:03 20:41
26 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:40 07:37 08:27 09:40 10:27 11:10 11:47 12:17 12:45 13:17 13:47 14:15 14:47 15:17 16:10 16:47 17:17 18:07 18:30 19:17 20:04 20:42
26 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:41 07:38 08:28 09:41 10:28 11:11 11:48 12:18 12:46 13:18 13:48 14:16 14:48 15:18 16:11 16:48 17:18 18:08 18:31 19:18 20:05 20:43
26 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:42 07:39 08:29 09:42 10:29 11:12 11:49 12:19 12:47 13:19 13:49 14:17 14:49 15:19 16:12 16:49 17:19 18:09 18:32 19:19 20:06 20:44
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:44 07:41 08:31 09:44 10:31 11:14 11:51 12:21 12:49 13:21 13:51 14:19 14:51 15:21 16:14 16:51 17:21 18:11 18:34 19:21 20:08 20:46

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)