Rozkład jazdy dla linii 25
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Ogrodowa - Park -> Piątkowa - Mystków most)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179934 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:50 10:20 11:40 13:00 14:20 15:40 17:25 18:45
179936 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:51 10:21 11:41 13:01 14:21 15:41 17:26 18:46
179938 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:52 10:22 11:42 13:02 14:22 15:42 17:27 18:47
179940 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:53 10:23 11:43 13:03 14:23 15:43 17:28 18:48
179942 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:54 10:24 11:44 13:04 14:24 15:44 17:29 18:49
179944 Radziecka Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:55 10:25 11:45 13:05 14:25 15:45 17:30 18:50
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:57 10:27 11:47 13:07 14:27 15:47 17:32 18:52
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:58 10:28 11:48 13:08 14:28 15:48 17:33 18:53
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:59 10:29 11:49 13:09 14:29 15:49 17:34 18:54
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:26 08:01 10:31 11:51 13:11 14:31 15:51 17:36 18:56 20:00
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:27 08:02 10:32 11:52 13:12 14:32 15:52 17:37 18:57 20:01
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:28 08:03 10:33 11:53 13:13 14:33 15:53 17:38 18:58 20:02
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:29 08:04 10:34 11:54 13:14 14:34 15:54 17:39 18:59 20:03
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:31 08:06 10:36 11:56 13:16 14:36 15:56 17:41 19:02 20:05
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:32 08:07 10:37 11:57 13:17 14:37 15:57 17:42 19:03 20:06
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:33 08:08 10:38 11:58 13:18 14:38 15:58 17:43 19:04 20:07
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:34 08:09 10:39 11:59 13:19 14:39 15:59 17:44 19:05 20:08
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:35 08:10 10:40 12:00 13:20 14:40 16:00 17:45 19:06 20:09
179711 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:36 08:11 10:41 12:01 13:21 14:41 16:01 17:46 19:07 20:10
179709 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:37 08:12 10:42 12:02 13:22 14:42 16:02 17:47 19:08 20:11
179707 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:38 08:13 10:43 12:03 13:23 14:43 16:03 17:48 19:09 20:12
179705 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:39 08:14 10:44 12:04 13:24 14:44 16:04 17:49 19:10 20:13
179703 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:40 08:15 10:45 12:05 13:25 14:45 16:05 17:50 19:11 20:14
179701 Lwowska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:41 08:16 10:46 12:06 13:26 14:46 16:06 17:51 19:12 20:15
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:43 08:18 10:48 12:08 13:28 14:48 16:08 17:53 19:14 20:17
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
26 00261 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:15 07:50 10:20 11:40 13:00 14:20 15:40 17:25 18:45
26 00251 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:16 07:51 10:21 11:41 13:01 14:21 15:41 17:26 18:46
26 00241 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:17 07:52 10:22 11:42 13:02 14:22 15:42 17:27 18:47
26 00231 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:18 07:53 10:23 11:43 13:03 14:23 15:43 17:28 18:48
26 00221 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:19 07:54 10:24 11:44 13:04 14:24 15:44 17:29 18:49
26 00211 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka 06:20 07:55 10:25 11:45 13:05 14:25 15:45 17:30 18:50
26 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:22 07:57 10:27 11:47 13:07 14:27 15:47 17:32 18:52
26 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 06:23 07:58 10:28 11:48 13:08 14:28 15:48 17:33 18:53
26 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS
26 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 06:24 07:59 10:29 11:49 13:09 14:29 15:49 17:34 18:54
26 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 05:45 06:26 08:01 10:31 11:51 13:11 14:31 15:51 17:36 18:56 20:00
26 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:46 06:27 08:02 10:32 11:52 13:12 14:32 15:52 17:37 18:57 20:01
26 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:47 06:28 08:03 10:33 11:53 13:13 14:33 15:53 17:38 18:58 20:02
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:48 06:29 08:04 10:34 11:54 13:14 14:34 15:54 17:39 18:59 20:03
26 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:49 06:31 08:06 10:36 11:56 13:16 14:36 15:56 17:41 19:02 20:05
26 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:50 06:32 08:07 10:37 11:57 13:17 14:37 15:57 17:42 19:03 20:06
26 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 05:51 06:33 08:08 10:38 11:58 13:18 14:38 15:58 17:43 19:04 20:07
26 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 05:52 06:34 08:09 10:39 11:59 13:19 14:39 15:59 17:44 19:05 20:08
26 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 05:53 06:35 08:10 10:40 12:00 13:20 14:40 16:00 17:45 19:06 20:09
26 01491 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 05:54 06:36 08:11 10:41 12:01 13:21 14:41 16:01 17:46 19:07 20:10
26 01501 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 05:55 06:37 08:12 10:42 12:02 13:22 14:42 16:02 17:47 19:08 20:11
26 01511 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 05:56 06:38 08:13 10:43 12:03 13:23 14:43 16:03 17:48 19:09 20:12
26 01521 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 05:57 06:39 08:14 10:44 12:04 13:24 14:44 16:04 17:49 19:10 20:13
26 01531 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 05:58 06:40 08:15 10:45 12:05 13:25 14:45 16:05 17:50 19:11 20:14
26 01541 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Granica 05:59 06:41 08:16 10:46 12:06 13:26 14:46 16:06 17:51 19:12 20:15
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:01 06:43 08:18 10:48 12:08 13:28 14:48 16:08 17:53 19:14 20:17

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Piątkowa - Mystków most -> Ogrodowa - Park)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:05 09:00 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 18:05 19:25 20:30
179702 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:07 09:02 11:02 12:22 13:42 15:02 16:22 18:07 19:27 20:31
179704 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:08 09:03 11:03 12:23 13:43 15:03 16:23 18:08 19:28 20:32
179706 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:09 09:04 11:04 12:24 13:44 15:04 16:24 18:09 19:29 20:33
179708 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:10 09:05 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 18:10 19:30 20:34
179710 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:11 09:06 11:06 12:26 13:46 15:06 16:26 18:11 19:31 20:35
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:12 09:07 11:07 12:27 13:47 15:07 16:27 18:12 19:32 20:36
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:13 09:08 11:08 12:28 13:48 15:08 16:28 18:13 19:33 20:37
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:14 09:09 11:09 12:29 13:49 15:09 16:29 18:14 19:34 20:38
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:15 09:10 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 18:15 19:35 20:39
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:17 09:12 11:12 12:32 13:52 15:12 16:32 18:17 19:37 20:41
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:18 09:13 11:13 12:33 13:53 15:13 16:33 18:18 19:38 20:42
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:19 09:14 11:14 12:34 13:54 15:14 16:34 18:19 19:39 20:43
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:21 09:16 11:16 12:36 13:56 15:16 16:36 18:20 19:40 20:44
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:23 09:18 11:18 12:38 13:58 15:18 16:38 18:22 19:42 20:46
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:25 09:20 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:24
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 19:43 20:47
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:26 09:21 11:21 12:41 14:01 15:21 16:41 18:25
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 09:22 11:22 12:42 14:02 15:22 16:42 18:26
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:28 09:23 11:23 12:43 14:03 15:23 16:43 18:27
179943 Radziecka - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:30 09:25 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:29
179941 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:32 09:27 11:27 12:47 14:07 15:26 16:46 18:30
179939 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:33 09:28 11:28 12:48 14:08 15:27 16:47 18:31
179937 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:34 09:29 11:29 12:49 14:09 15:28 16:48 18:32
179935 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:36 09:31 11:31 12:51 14:11 15:29 16:49 18:33
179933 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:37 09:32 11:32 12:52 14:12 15:30 16:50 18:34
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:15 07:05 09:00 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 18:05 19:25 20:30
26 01532 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 06:16 07:07 09:02 11:02 12:22 13:42 15:02 16:22 18:07 19:27 20:31
26 01522 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 06:17 07:08 09:03 11:03 12:23 13:43 15:03 16:23 18:08 19:28 20:32
26 01512 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 06:18 07:09 09:04 11:04 12:24 13:44 15:04 16:24 18:09 19:29 20:33
26 01502 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 06:19 07:10 09:05 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 18:10 19:30 20:34
26 01492 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 06:20 07:11 09:06 11:06 12:26 13:46 15:06 16:26 18:11 19:31 20:35
26 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:21 07:12 09:07 11:07 12:27 13:47 15:07 16:27 18:12 19:32 20:36
26 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:22 07:13 09:08 11:08 12:28 13:48 15:08 16:28 18:13 19:33 20:37
26 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:23 07:14 09:09 11:09 12:29 13:49 15:09 16:29 18:14 19:34 20:38
26 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:24 07:15 09:10 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 18:15 19:35 20:39
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:25 07:17 09:12 11:12 12:32 13:52 15:12 16:32 18:17 19:37 20:41
26 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:26 07:18 09:13 11:13 12:33 13:53 15:13 16:33 18:18 19:38 20:42
26 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:27 07:19 09:14 11:14 12:34 13:54 15:14 16:34 18:19 19:39 20:43
26 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:28 07:21 09:16 11:16 12:36 13:56 15:16 16:36 18:20 19:40 20:44
26 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:30 07:23 09:18 11:18 12:38 13:58 15:18 16:38 18:22 19:42 20:46
26 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:05 07:25 09:20 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:24
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:31 19:43 20:47
26 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 06:06 07:26 09:21 11:21 12:41 14:01 15:21 16:41 18:25
26 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 07:27 09:22 11:22 12:42 14:02 15:22 16:42 18:26
26 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 07:28 09:23 11:23 12:43 14:03 15:23 16:43 18:27
26 00212 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Wiadukt 06:08 07:30 09:25 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:29
26 00222 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:09 07:32 09:27 11:27 12:47 14:07 15:26 16:46 18:30
26 00232 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:10 07:33 09:28 11:28 12:48 14:08 15:27 16:47 18:31
26 00242 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:11 07:34 09:29 11:29 12:49 14:09 15:28 16:48 18:32
26 00252 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:12 07:36 09:31 11:31 12:51 14:11 15:29 16:49 18:33
26 00262 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:13 07:37 09:32 11:32 12:52 14:12 15:30 16:50 18:34

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)