Rozkład jazdy dla linii 18
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Zdrojowa - Roszkowice -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

1 1 1 1 1 1 1
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 08:30 10:35 12:45 15:15 17:30 19:05
179738 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 08:31 10:36 12:46 15:16 17:31 19:06
179740 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 08:32 10:37 12:47 15:17 17:32 19:07
179745 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 08:33 10:38 12:48 15:18 17:33 19:08
179742 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 08:34 10:39 12:49 15:19 17:34 19:09
179660 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 08:35 10:40 12:50 15:20 17:35 19:10
179662 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 08:36 10:41 12:51 15:21 17:36 19:11
179658 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 08:38 10:43 12:53 15:23 17:38 19:12
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 08:39 10:44 12:54 15:24 17:39 19:13
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:40 10:45 12:55 15:25 17:40 19:14
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:41 10:46 12:56 15:26 17:41 19:15
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 08:42 10:47 12:57 15:27 17:42 19:16
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:59 08:44 10:49 12:59 15:29 17:44 19:18
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 08:46 10:51 13:01 15:31 17:46 19:19
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 08:47 10:52 13:02 15:32 17:47 19:20
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:49 10:54 13:04 15:34 17:49 19:21
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:51 10:56 13:06 15:36 17:51 19:23
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 08:53 10:58 13:08 15:38 19:24
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 17:53
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:55 11:00 13:10 15:40 19:26
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 08:56 11:01 13:11 15:41 19:27
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:57 11:02 13:12 15:42 19:28
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:59 11:04 13:14 15:44 19:30
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 09:01 11:06 13:16 15:46 19:32
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 07:18 09:03 11:08 13:18 15:48 19:33
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 09:04 11:09 13:19 15:49 19:34
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 07:20 09:05 11:10 13:20 15:50 19:35
179792 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:06 11:11 13:21 15:51 19:36
179592 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 07:22 09:07 11:12 13:22 15:52 19:37
179596 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 09:09 11:14 13:24 15:54 19:39
179404 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 11:15
179777 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 11:17
Strefa biletowa I
179591 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 07:26 09:11 13:26 15:56 19:40
179568 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 09:12 13:27 15:57 19:41
179565 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:28 09:13 13:28 15:58 19:42
179563 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:29 09:14 13:29 15:59 19:43
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:31 09:16 13:31 16:01 19:45
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1
38 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:45 08:30 10:35 12:45 15:15 17:30 19:05
38 01332 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:46 08:31 10:36 12:46 15:16 17:31 19:06
38 01322 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:47 08:32 10:37 12:47 15:17 17:32 19:07
38 01311 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:48 08:33 10:38 12:48 15:18 17:33 19:08
38 01301 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:49 08:34 10:39 12:49 15:19 17:34 19:09
38 01701 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:50 08:35 10:40 12:50 15:20 17:35 19:10
38 01691 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 06:51 08:36 10:41 12:51 15:21 17:36 19:11
38 01722 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 06:53 08:38 10:43 12:53 15:23 17:38 19:12
38 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:54 08:39 10:44 12:54 15:24 17:39 19:13
38 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:55 08:40 10:45 12:55 15:25 17:40 19:14
38 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:56 08:41 10:46 12:56 15:26 17:41 19:15
38 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:57 08:42 10:47 12:57 15:27 17:42 19:16
38 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:59 08:44 10:49 12:59 15:29 17:44 19:18
38 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 07:01 08:46 10:51 13:01 15:31 17:46 19:19
38 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 07:02 08:47 10:52 13:02 15:32 17:47 19:20
38 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:04 08:49 10:54 13:04 15:34 17:49 19:21
38 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:06 08:51 10:56 13:06 15:36 17:51 19:23
38 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 07:08 08:53 10:58 13:08 15:38 19:24
38 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 17:53
38 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka
38 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 07:10 08:55 11:00 13:10 15:40 19:26
38 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 07:11 08:56 11:01 13:11 15:41 19:27
38 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 07:12 08:57 11:02 13:12 15:42 19:28
38 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 07:14 08:59 11:04 13:14 15:44 19:30
38 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:16 09:01 11:06 13:16 15:46 19:32
38 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 07:18 09:03 11:08 13:18 15:48 19:33
38 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 07:19 09:04 11:09 13:19 15:49 19:34
38 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 07:20 09:05 11:10 13:20 15:50 19:35
38 01051 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 07:21 09:06 11:11 13:21 15:51 19:36
38 01061 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 07:22 09:07 11:12 13:22 15:52 19:37
38 20221 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 07:24 09:09 11:14 13:24 15:54 19:39
38 02031 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 11:15
38 01141 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 11:17
Strefa biletowa I
38 20231 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 07:26 09:11 13:26 15:56 19:40
38 30101 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 07:27 09:12 13:27 15:57 19:41
38 30111 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 07:28 09:13 13:28 15:58 19:42
38 30121 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 07:29 09:14 13:29 15:59 19:43
38 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 07:31 09:16 13:31 16:01 19:45

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Zdrojowa - Roszkowice)

1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:40 09:35 13:50 16:15 19:45
179562 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 09:36 13:51 16:16 19:46
179564 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:42 09:37 13:52 16:17 19:47
179566 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 07:44 09:39 13:54 16:19 19:49
179595 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 09:40 13:55 16:20 19:50
Strefa biletowa 0
179776 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 11:40
179405 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 11:41
179594 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 07:47 09:42 11:42 13:57 16:22 19:51
179593 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 07:49 09:44 11:44 13:59 16:24 19:53
179793 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:50 09:45 11:45 14:00 16:25 19:54
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 07:51 09:46 11:46 14:01 16:26 19:55
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 07:52 09:47 11:47 14:02 16:27 19:56
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 07:53 09:49 11:49 14:04 16:29 19:57
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:54 09:51 11:51 14:06 16:31 19:58
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:55 09:52 11:52 14:07 16:32 19:59
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 07:57 09:54 11:54 14:09 16:34 20:01
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:58 09:55 11:55 14:10 16:35 20:02
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:59 09:56 11:56 14:11 16:36 20:03
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:05
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 08:01 09:58 11:58 14:13 16:38 18:45
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 08:03 10:00 12:00 14:15 16:40 18:47
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:04 10:01 12:01 14:16 16:41 18:48
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:06 10:03 12:03 14:18 16:43 18:50
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 08:08 10:05 12:05 14:20 16:45 18:52
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 08:10 10:07 12:07 14:22 16:47 18:54
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 08:11 10:08 12:08 14:23 16:48 18:55
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 08:12 10:09 12:09 14:24 16:49 18:56
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 08:13 10:10 12:10 14:25 16:50 18:57
179657 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 08:15 10:12 12:12 14:27 16:52 18:58
179659 Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 08:16 10:13 12:13 14:28 16:53 18:59
179661 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:17 10:14 12:14 14:29 16:54 19:00
179741 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:18 10:15 12:15 14:30 16:55 19:01
179746 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 08:19 10:16 12:16 14:31 16:56 19:02
179744 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 08:20 10:17 12:17 14:32 16:57 19:03
179739 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:21 10:18 12:18 14:33 16:58 19:04
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 08:23 10:20 12:20 14:35 17:00 19:05
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
36 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 07:40 09:35 13:50 16:15 19:45
36 30122 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 07:41 09:36 13:51 16:16 19:46
36 30112 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 07:42 09:37 13:52 16:17 19:47
36 30102 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 07:44 09:39 13:54 16:19 19:49
36 20232 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 07:45 09:40 13:55 16:20 19:50
Strefa biletowa 0
36 01142 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 11:40
36 02032 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 11:41
36 20222 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 07:47 09:42 11:42 13:57 16:22 19:51
36 01062 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 07:49 09:44 11:44 13:59 16:24 19:53
36 01052 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 07:50 09:45 11:45 14:00 16:25 19:54
36 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 07:51 09:46 11:46 14:01 16:26 19:55
36 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 07:52 09:47 11:47 14:02 16:27 19:56
36 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 07:53 09:49 11:49 14:04 16:29 19:57
36 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:54 09:51 11:51 14:06 16:31 19:58
36 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 07:55 09:52 11:52 14:07 16:32 19:59
36 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 07:57 09:54 11:54 14:09 16:34 20:01
36 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 07:58 09:55 11:55 14:10 16:35 20:02
36 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 07:59 09:56 11:56 14:11 16:36 20:03
36 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:05
36 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 08:01 09:58 11:58 14:13 16:38 18:45
36 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 08:03 10:00 12:00 14:15 16:40 18:47
36 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:04 10:01 12:01 14:16 16:41 18:48
36 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 08:06 10:03 12:03 14:18 16:43 18:50
36 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:25 08:08 10:05 12:05 14:20 16:45 18:52
36 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:26 08:10 10:07 12:07 14:22 16:47 18:54
36 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:27 08:11 10:08 12:08 14:23 16:48 18:55
36 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:28 08:12 10:09 12:09 14:24 16:49 18:56
36 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:29 08:13 10:10 12:10 14:25 16:50 18:57
36 01721 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 06:31 08:15 10:12 12:12 14:27 16:52 18:58
36 01711 Widok Wyeksportuj do PDF Batalionów Chłopskich 06:32 08:16 10:13 12:13 14:28 16:53 18:59
36 01702 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:33 08:17 10:14 12:14 14:29 16:54 19:00
36 01302 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:34 08:18 10:15 12:15 14:30 16:55 19:01
36 01312 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:35 08:19 10:16 12:16 14:31 16:56 19:02
36 01321 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:36 08:20 10:17 12:17 14:32 16:57 19:03
36 01331 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:37 08:21 10:18 12:18 14:33 16:58 19:04
36 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:39 08:23 10:20 12:20 14:35 17:00 19:05

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)