Rozkład jazdy dla linii 17
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Jana Pawła II -> Barska - Granica)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179479 Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:45 09:30 11:00 12:10 13:40 15:15 17:25
179812 Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:46 09:31 11:01 12:11 13:41 15:16 17:26
179816 Jana Pawła II - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:47 09:32 11:02 12:12 13:42 15:17 17:27
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:40 07:50 09:35 11:05 12:15 13:45 15:20 17:30 19:10
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:42 07:52 09:37 11:07 12:17 13:47 15:22 17:32 19:12
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:43 07:53 09:38 11:08 12:18 13:48 15:23 17:33 19:13
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:45 07:55 09:40 11:10 12:20 13:50 15:25 17:35 19:15
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:47 07:57 09:42 11:12 12:22 13:52 15:27 17:37 19:16
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:49 07:59 09:44 11:14 12:24 13:54 15:29 17:39 19:17
179767 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:51 08:01 09:46 11:16 12:26 13:56 15:31 17:41 19:19
179765 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:52 08:02 09:47 11:17 12:27 13:57 15:32 17:42 19:20
179763 Barska - Podgórska Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:53 08:03 09:48 11:18 12:28 13:58 15:33 17:43 19:21
179761 Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:54 08:04 09:49 11:19 12:29 13:59 15:34 17:44 19:22
179759 Barska - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:55 08:05 09:50 11:20 12:30 14:00 15:35 17:45 19:23
179757 Barska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:57 08:07 09:52 11:22 12:32 14:02 15:37 17:47 19:25
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
16 00942 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II 06:35 07:45 09:30 11:00 12:10 13:40 15:15 17:25
16 00932 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego 06:36 07:46 09:31 11:01 12:11 13:41 15:16 17:26
16 00922 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zielona 06:37 07:47 09:32 11:02 12:12 13:42 15:17 17:27
16 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
16 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:30 06:40 07:50 09:35 11:05 12:15 13:45 15:20 17:30 19:10
16 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:31 06:42 07:52 09:37 11:07 12:17 13:47 15:22 17:32 19:12
16 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:32 06:43 07:53 09:38 11:08 12:18 13:48 15:23 17:33 19:13
16 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:33 06:45 07:55 09:40 11:10 12:20 13:50 15:25 17:35 19:15
16 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:34 06:47 07:57 09:42 11:12 12:22 13:52 15:27 17:37 19:16
16 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:35 06:49 07:59 09:44 11:14 12:24 13:54 15:29 17:39 19:17
16 01201 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 05:37 06:51 08:01 09:46 11:16 12:26 13:56 15:31 17:41 19:19
16 01211 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 05:38 06:52 08:02 09:47 11:17 12:27 13:57 15:32 17:42 19:20
16 01221 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Podgórska 05:39 06:53 08:03 09:48 11:18 12:28 13:58 15:33 17:43 19:21
16 01231 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) 05:40 06:54 08:04 09:49 11:19 12:29 13:59 15:34 17:44 19:22
16 01241 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Góra 05:41 06:55 08:05 09:50 11:20 12:30 14:00 15:35 17:45 19:23
16 01251 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Granica 05:43 06:57 08:07 09:52 11:22 12:32 14:02 15:37 17:47 19:25

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Barska - Granica -> Jana Pawła II)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179756 Barska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:15 08:40 10:25 11:40 12:55 14:25 16:15 18:10 19:39
179758 Barska - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:17 08:42 10:27 11:42 12:57 14:27 16:17 18:12 19:41
179760 Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:18 08:43 10:28 11:43 12:58 14:28 16:18 18:13 19:42
179762 Barska - Podgórska Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:20 08:45 10:30 11:45 13:00 14:30 16:20 18:15 19:44
179764 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:21 08:46 10:31 11:46 13:01 14:31 16:21 18:16 19:45
179766 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:22 08:47 10:32 11:47 13:02 14:32 16:22 18:17 19:46
179768 Barska - Lwowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:24 08:49 10:34 11:49 13:04 14:34 16:24 18:19 19:48
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:25 08:50 10:35 11:50 13:05 14:35 16:25 18:20 19:49
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:26 08:51 10:36 11:51 13:06 14:36 16:26 18:21 19:50
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:28 08:53 10:38 11:53 13:08 14:38 16:28 18:23 19:52
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:29 08:54 10:39 11:54 13:09 14:39 16:29 18:24 19:53
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:30 08:55 10:40 11:55 13:10 14:40 16:30 18:25 19:54
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:32 08:57 10:42 11:57 13:12 14:42 16:32 18:27 19:55
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:34 08:59 10:44 11:59 13:14 14:44 16:34 18:29 19:57
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:36 09:01 10:46 12:01 13:16 14:46 16:36
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 18:31 19:58
179817 Jana Pawła II - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:38 09:03 10:48 12:03 13:18 14:48 16:38
179815 Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:39 09:04 10:49 12:04 13:19 14:49 16:39
179814 Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:41 09:06 10:51 12:06 13:21 14:51 16:41
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
19 01252 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Granica 06:05 07:15 08:40 10:25 11:40 12:55 14:25 16:15 18:10 19:39
19 01242 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Góra 06:07 07:17 08:42 10:27 11:42 12:57 14:27 16:17 18:12 19:41
19 01232 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) 06:08 07:18 08:43 10:28 11:43 12:58 14:28 16:18 18:13 19:42
19 01222 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Podgórska 06:10 07:20 08:45 10:30 11:45 13:00 14:30 16:20 18:15 19:44
19 01212 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 06:11 07:21 08:46 10:31 11:46 13:01 14:31 16:21 18:16 19:45
19 01202 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 06:12 07:22 08:47 10:32 11:47 13:02 14:32 16:22 18:17 19:46
19 01192 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Lwowska 06:14 07:24 08:49 10:34 11:49 13:04 14:34 16:24 18:19 19:48
19 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:15 07:25 08:50 10:35 11:50 13:05 14:35 16:25 18:20 19:49
19 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:16 07:26 08:51 10:36 11:51 13:06 14:36 16:26 18:21 19:50
19 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:18 07:28 08:53 10:38 11:53 13:08 14:38 16:28 18:23 19:52
19 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:19 07:29 08:54 10:39 11:54 13:09 14:39 16:29 18:24 19:53
19 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:20 07:30 08:55 10:40 11:55 13:10 14:40 16:30 18:25 19:54
19 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:21 07:32 08:57 10:42 11:57 13:12 14:42 16:32 18:27 19:55
19 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:23 07:34 08:59 10:44 11:59 13:14 14:44 16:34 18:29 19:57
19 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:25 07:36 09:01 10:46 12:01 13:16 14:46 16:36
19 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 18:31 19:58
19 00921 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zielona 06:27 07:38 09:03 10:48 12:03 13:18 14:48 16:38
19 00931 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego 06:28 07:39 09:04 10:49 12:04 13:19 14:49 16:39
19 00941 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II 06:30 07:41 09:06 10:51 12:06 13:21 14:51 16:41

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)