Rozkład jazdy dla linii 24
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Stary Sącz - Stawy pętla)

1 2 1 2 1 5 2 1 2 1 1 4 1 4 1 1 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:50 09:15 10:05 11:15 12:45 13:45 14:35 15:05 16:20 16:50 18:30 19:15 20:35 21:35 22:30 23:25
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:52 09:17 10:07 11:17 12:47 13:47 14:37 15:07 16:22 16:52 18:32 19:16 20:36 21:36 22:31 23:26
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:53 09:18 10:08 11:18 12:48 13:48 14:38 15:08 16:23 16:53 18:33 19:17 20:37 21:37 22:32 23:27
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:54 09:20 10:10 11:20 12:50 13:50 14:40 15:10 16:25 16:55 18:35 19:18 20:38 21:38 22:33 23:28
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:56 09:22 10:12 11:22 12:52 13:52 14:42 15:12 16:27 16:57 18:37 19:20 20:40 21:39 22:34 23:29
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:22 06:57 09:24 10:14 11:24 12:54 13:54 14:44 15:14 16:29 16:59 18:39 19:21 20:41 21:41 22:36 23:30
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:24 06:59 09:26 10:16 11:26 12:56 13:56 14:46 15:16 16:31 17:01 18:41 19:22 20:42 21:42 22:37 23:31
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:25 07:00 09:27 10:17 11:27 12:57 13:57 14:47 15:17 16:32 17:02 18:42 19:23 20:43 21:43 22:38 23:32
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:26 07:01 09:28 10:18 11:28 12:58 13:58 14:48 15:18 16:33 17:03 18:43 19:24 20:44 21:44 22:39 23:33
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:27 07:02 09:29 10:19 11:29 12:59 13:59 14:49 15:19 16:34 17:04 18:44 19:25 20:45 21:45 22:40 23:34
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:28 07:04 09:31 10:21 11:31 13:01 14:01 14:51 15:21 16:36 17:06 18:46 19:26 20:46 21:46 22:41 23:35
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:29 07:05 09:32 10:22 11:32 13:02 14:02 14:52 15:22 16:37 17:07 18:47 19:27 20:47 21:47 22:42 23:36
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:30 07:06 09:33 10:23 11:33 13:03 14:03 14:53 15:23 16:38 17:08 18:48 19:28 20:48 21:48 22:43 23:37
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:31 07:07 09:34 10:24 11:34 13:04 14:04 14:54 15:24 16:39 17:09 18:49 19:29 20:49 21:49 22:44 23:38
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:32 07:08 09:35 10:25 11:35 13:05 14:05 14:55 15:25 16:40 17:10 18:50 19:30 20:50 21:50 22:45 23:39
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:33 07:09 09:36 10:26 11:36 13:06 14:06 14:56 15:26 16:41 17:11 18:51 19:31 20:51 21:51 22:46 23:40
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:34 07:10 09:37 10:27 11:37 13:07 14:07 14:57 15:27 16:42 17:12 18:52 19:32 20:52 21:52 22:47 23:41
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:35 07:11 09:38 10:28 11:38 13:08 14:08 14:58 15:28 16:43 17:13 18:53 19:33 20:53 21:53 22:48 23:42
179632 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:37 07:13 09:40 10:30 11:40 13:10 14:10 15:00 15:30 16:45 17:15 18:55 19:35 20:55 21:55 22:50 23:44
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:39 07:15 09:42 10:32 11:42 13:12 14:12 15:02 15:32 16:47 17:17 18:57 19:37 20:57 21:57 22:52 23:46
179406 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 1 2 1 2 1 5 2 1 2 1 1 4 1 4 1 1 1 1
22 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:15 06:50 09:15 10:05 11:15 12:45 13:45 14:35 15:05 16:20 16:50 18:30 19:15 20:35 21:35 22:30 23:25
22 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:17 06:52 09:17 10:07 11:17 12:47 13:47 14:37 15:07 16:22 16:52 18:32 19:16 20:36 21:36 22:31 23:26
22 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:18 06:53 09:18 10:08 11:18 12:48 13:48 14:38 15:08 16:23 16:53 18:33 19:17 20:37 21:37 22:32 23:27
22 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:19 06:54 09:20 10:10 11:20 12:50 13:50 14:40 15:10 16:25 16:55 18:35 19:18 20:38 21:38 22:33 23:28
22 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:21 06:56 09:22 10:12 11:22 12:52 13:52 14:42 15:12 16:27 16:57 18:37 19:20 20:40 21:39 22:34 23:29
22 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:45 06:22 06:57 09:24 10:14 11:24 12:54 13:54 14:44 15:14 16:29 16:59 18:39 19:21 20:41 21:41 22:36 23:30
22 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:46 06:24 06:59 09:26 10:16 11:26 12:56 13:56 14:46 15:16 16:31 17:01 18:41 19:22 20:42 21:42 22:37 23:31
22 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:47 06:25 07:00 09:27 10:17 11:27 12:57 13:57 14:47 15:17 16:32 17:02 18:42 19:23 20:43 21:43 22:38 23:32
22 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:48 06:26 07:01 09:28 10:18 11:28 12:58 13:58 14:48 15:18 16:33 17:03 18:43 19:24 20:44 21:44 22:39 23:33
22 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:49 06:27 07:02 09:29 10:19 11:29 12:59 13:59 14:49 15:19 16:34 17:04 18:44 19:25 20:45 21:45 22:40 23:34
22 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:50 06:28 07:04 09:31 10:21 11:31 13:01 14:01 14:51 15:21 16:36 17:06 18:46 19:26 20:46 21:46 22:41 23:35
22 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:51 06:29 07:05 09:32 10:22 11:32 13:02 14:02 14:52 15:22 16:37 17:07 18:47 19:27 20:47 21:47 22:42 23:36
22 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:52 06:30 07:06 09:33 10:23 11:33 13:03 14:03 14:53 15:23 16:38 17:08 18:48 19:28 20:48 21:48 22:43 23:37
22 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:53 06:31 07:07 09:34 10:24 11:34 13:04 14:04 14:54 15:24 16:39 17:09 18:49 19:29 20:49 21:49 22:44 23:38
22 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:54 06:32 07:08 09:35 10:25 11:35 13:05 14:05 14:55 15:25 16:40 17:10 18:50 19:30 20:50 21:50 22:45 23:39
22 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:55 06:33 07:09 09:36 10:26 11:36 13:06 14:06 14:56 15:26 16:41 17:11 18:51 19:31 20:51 21:51 22:46 23:40
Strefa biletowa I
22 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:56 06:34 07:10 09:37 10:27 11:37 13:07 14:07 14:57 15:27 16:42 17:12 18:52 19:32 20:52 21:52 22:47 23:41
22 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:57 06:35 07:11 09:38 10:28 11:38 13:08 14:08 14:58 15:28 16:43 17:13 18:53 19:33 20:53 21:53 22:48 23:42
22 20031 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:59 06:37 07:13 09:40 10:30 11:40 13:10 14:10 15:00 15:30 16:45 17:15 18:55 19:35 20:55 21:55 22:50 23:44
22 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 06:01 06:39 07:15 09:42 10:32 11:42 13:12 14:12 15:02 15:32 16:47 17:17 18:57 19:37 20:57 21:57 22:52 23:46
22 20241 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ)
22 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Stary Sącz - Stawy pętla -> Rynek)

1 2 1 2 1 5 2 1 2 1 1 4 1 4 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179408 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:45 07:50 09:45 11:15 12:20 13:45 14:15 15:10 15:50 17:30 18:00 19:30 20:00 21:00 22:00 22:55 23:50
179624 Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:46 07:51 09:46 11:16 12:21 13:46 14:16 15:11 15:51 17:31 18:01 19:31 20:01 21:01 22:01 22:56 23:51
179631 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:48 07:53 09:48 11:18 12:23 13:48 14:18 15:13 15:53 17:33 18:03 19:33 20:03 21:03 22:03 22:58 23:53
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:50 07:55 09:50 11:20 12:25 13:50 14:20 15:15 15:55 17:35 18:05 19:35 20:05 21:05 22:05 23:00 23:55
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 06:51 07:56 09:51 11:21 12:26 13:51 14:21 15:16 15:56 17:36 18:06 19:36 20:06 21:06 22:06 23:01 23:56
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:52 07:57 09:52 11:22 12:27 13:52 14:22 15:17 15:57 17:37 18:07 19:37 20:07 21:07 22:07 23:02 23:57
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:53 07:58 09:54 11:24 12:29 13:54 14:24 15:19 15:59 17:38 18:08 19:38 20:08 21:08 22:08 23:03 23:58
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 06:54 07:59 09:56 11:26 12:31 13:56 14:26 15:21 16:01 17:40 18:10 19:39 20:09 21:09 22:09 23:04 23:59
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:55 08:00 09:57 11:27 12:32 13:57 14:27 15:22 16:02 17:41 18:11 19:40 20:10 21:10 22:10 23:05 24:00
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:56 08:01 09:59 11:29 12:34 13:59 14:29 15:24 16:04 17:43 18:12 19:41 20:11 21:11 22:11 23:06 24:02
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:57 08:03 10:01 11:31 12:36 14:01 14:30 15:26 16:06 17:45 18:14 19:42 20:12 21:12 22:12 23:07 24:03
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:58 08:04 10:02 11:32 12:37 14:02 14:31 15:27 16:07 17:46 18:15 19:43 20:14 21:14 22:14 23:09 24:05
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:59 08:05 10:03 11:33 12:38 14:03 14:32 15:28 16:08 17:47 18:16 19:44 20:15 21:15 22:15 23:10 24:06
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:00 08:06 10:04 11:34 12:39 14:04 14:33 15:29 16:09 17:48 18:17 19:45 20:16 21:16 22:16 23:11 24:07
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:02 08:08 10:06 11:36 12:41 14:06 14:35 15:31 16:11 17:50 18:19 19:46 20:18 21:18 22:18 23:13
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 24:09
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:04 08:10 10:08 11:38 12:43 14:08 14:37 15:33 16:13 17:52 18:21 19:48 20:19 21:19 22:19 23:14
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:05 08:11 10:09 11:39 12:44 14:09 14:38 15:34 16:14 17:53 18:22 19:49 20:20 21:20 22:20 23:15
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:07 08:13 10:11 11:41 12:46 14:11 14:39 15:36 16:16 17:55 18:24 19:51 20:21 21:21 22:21 23:16
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:09 08:15 10:13 11:43 12:48 14:13 14:40 15:38 16:18 17:57 18:26 19:53 20:23 21:23 22:23 23:18
Numer brygady 1 2 1 2 1 5 2 1 2 1 1 4 1 4 1 1 1 1
Strefa biletowa I
22 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla
22 20242 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ)
22 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 06:05 06:45 07:50 09:45 11:15 12:20 13:45 14:15 15:10 15:50 17:30 18:00 19:30 20:00 21:00 22:00 22:55 23:50
22 20082 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich 06:06 06:46 07:51 09:46 11:16 12:21 13:46 14:16 15:11 15:51 17:31 18:01 19:31 20:01 21:01 22:01 22:56 23:51
22 20032 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:08 06:48 07:53 09:48 11:18 12:23 13:48 14:18 15:13 15:53 17:33 18:03 19:33 20:03 21:03 22:03 22:58 23:53
22 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:10 06:50 07:55 09:50 11:20 12:25 13:50 14:20 15:15 15:55 17:35 18:05 19:35 20:05 21:05 22:05 23:00 23:55
22 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:11 06:51 07:56 09:51 11:21 12:26 13:51 14:21 15:16 15:56 17:36 18:06 19:36 20:06 21:06 22:06 23:01 23:56
Strefa biletowa 0
22 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:12 06:52 07:57 09:52 11:22 12:27 13:52 14:22 15:17 15:57 17:37 18:07 19:37 20:07 21:07 22:07 23:02 23:57
22 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:13 06:53 07:58 09:54 11:24 12:29 13:54 14:24 15:19 15:59 17:38 18:08 19:38 20:08 21:08 22:08 23:03 23:58
22 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:14 06:54 07:59 09:56 11:26 12:31 13:56 14:26 15:21 16:01 17:40 18:10 19:39 20:09 21:09 22:09 23:04 23:59
22 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:15 06:55 08:00 09:57 11:27 12:32 13:57 14:27 15:22 16:02 17:41 18:11 19:40 20:10 21:10 22:10 23:05 24:00
22 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:16 06:56 08:01 09:59 11:29 12:34 13:59 14:29 15:24 16:04 17:43 18:12 19:41 20:11 21:11 22:11 23:06 24:02
22 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:17 06:57 08:03 10:01 11:31 12:36 14:01 14:30 15:26 16:06 17:45 18:14 19:42 20:12 21:12 22:12 23:07 24:03
22 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:18 06:58 08:04 10:02 11:32 12:37 14:02 14:31 15:27 16:07 17:46 18:15 19:43 20:14 21:14 22:14 23:09 24:05
22 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:19 06:59 08:05 10:03 11:33 12:38 14:03 14:32 15:28 16:08 17:47 18:16 19:44 20:15 21:15 22:15 23:10 24:06
22 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:20 07:00 08:06 10:04 11:34 12:39 14:04 14:33 15:29 16:09 17:48 18:17 19:45 20:16 21:16 22:16 23:11 24:07
22 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:22 07:02 08:08 10:06 11:36 12:41 14:06 14:35 15:31 16:11 17:50 18:19 19:46 20:18 21:18 22:18 23:13
22 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 24:09
22 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:24 07:04 08:10 10:08 11:38 12:43 14:08 14:37 15:33 16:13 17:52 18:21 19:48 20:19 21:19 22:19 23:14
22 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:25 07:05 08:11 10:09 11:39 12:44 14:09 14:38 15:34 16:14 17:53 18:22 19:49 20:20 21:20 22:20 23:15
22 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:27 07:07 08:13 10:11 11:41 12:46 14:11 14:39 15:36 16:16 17:55 18:24 19:51 20:21 21:21 22:21 23:16
22 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:29 07:09 08:15 10:13 11:43 12:48 14:13 14:40 15:38 16:18 17:57 18:26 19:53 20:23 21:23 22:23 23:18

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)