Rozkład jazdy dla linii 15
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Mszalnica - Góry pętla)

1 1 1 1 1 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 04:45 06:15 07:40 10:00 13:15 15:20 19:20 21:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 04:46 06:17 07:42 10:02 13:17 15:22 19:22 21:16
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 04:47 06:18 07:43 10:03 13:18 15:23 19:23 21:17
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 04:48 06:20 07:45 10:05 13:20 15:25 19:25 21:19
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:49 06:22 07:47 10:07 13:22 15:27 19:27 21:21
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 06:23 07:48 10:09 13:24 15:29 19:28 21:22
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 04:51 06:24 07:49 10:10 13:25 15:30 19:29 21:23
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 06:25 07:50 10:11 13:26 15:31 19:30 21:24
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 06:26 07:51 10:13 13:28 15:33 19:31 21:26
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:54 06:27 07:52 10:14 13:29 15:34 19:32 21:27
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 06:28 07:53 10:15 13:30 15:35 19:33 21:28
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:30 07:55 10:17 13:32 15:37 19:35 21:30
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 06:31 07:56 10:18 13:33 15:38 19:36 21:31
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 06:33 07:58 10:20 13:35 15:40 19:37 21:32
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 06:34 07:59 10:21 13:36 15:41 19:38 21:33
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:35 08:00 10:22 13:37 15:42 19:39 21:34
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 06:36 08:01 10:23 13:38 15:43 19:40 21:35
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:37 08:02 10:24 13:39 15:44 19:41 21:36
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 06:38 08:03 10:25 13:40 15:45 19:42 21:37
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:39 08:04 10:26 13:41 15:46 19:43 21:38
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 06:40 08:05 10:28 13:43 15:48 19:45 21:40
179381 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:07 06:41 08:06 10:29 13:44 15:49 19:46 21:41
179493 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 06:42 08:07 10:30 13:45 15:50 19:47 21:42
179495 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 06:43 08:08 10:31 13:46 15:51 19:48 21:43
179491 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 06:44 08:10 10:33 13:48 15:53 19:50 21:45
179489 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 06:45 08:11 10:34 13:49 15:54 19:51 21:46
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 06:46 08:13 10:36 13:51 15:56 19:53 21:48
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 04:45 06:15 07:40 10:00 13:15 15:20 19:20 21:15
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 04:46 06:17 07:42 10:02 13:17 15:22 19:22 21:16
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 04:47 06:18 07:43 10:03 13:18 15:23 19:23 21:17
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 04:48 06:20 07:45 10:05 13:20 15:25 19:25 21:19
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 04:49 06:22 07:47 10:07 13:22 15:27 19:27 21:21
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 04:50 06:23 07:48 10:09 13:24 15:29 19:28 21:22
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 04:51 06:24 07:49 10:10 13:25 15:30 19:29 21:23
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 04:52 06:25 07:50 10:11 13:26 15:31 19:30 21:24
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 04:53 06:26 07:51 10:13 13:28 15:33 19:31 21:26
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 04:54 06:27 07:52 10:14 13:29 15:34 19:32 21:27
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 04:55 06:28 07:53 10:15 13:30 15:35 19:33 21:28
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 04:57 06:30 07:55 10:17 13:32 15:37 19:35 21:30
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 04:58 06:31 07:56 10:18 13:33 15:38 19:36 21:31
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 04:59 06:33 07:58 10:20 13:35 15:40 19:37 21:32
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:00 06:34 07:59 10:21 13:36 15:41 19:38 21:33
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:01 06:35 08:00 10:22 13:37 15:42 19:39 21:34
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:02 06:36 08:01 10:23 13:38 15:43 19:40 21:35
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:03 06:37 08:02 10:24 13:39 15:44 19:41 21:36
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:04 06:38 08:03 10:25 13:40 15:45 19:42 21:37
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:05 06:39 08:04 10:26 13:41 15:46 19:43 21:38
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:06 06:40 08:05 10:28 13:43 15:48 19:45 21:40
27 40371 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:07 06:41 08:06 10:29 13:44 15:49 19:46 21:41
27 40311 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:08 06:42 08:07 10:30 13:45 15:50 19:47 21:42
27 40321 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:09 06:43 08:08 10:31 13:46 15:51 19:48 21:43
27 40331 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:10 06:44 08:10 10:33 13:48 15:53 19:50 21:45
27 40341 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:11 06:45 08:11 10:34 13:49 15:54 19:51 21:46
27 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:12 06:46 08:13 10:36 13:51 15:56 19:53 21:48

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Mszalnica - Góry pętla -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:50 08:20 10:45 13:55 16:10 20:05 21:50
179488 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:51 08:21 10:46 13:56 16:11 20:06 21:51
179490 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:52 08:22 10:47 13:57 16:12 20:07 21:52
179492 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:53 08:23 10:48 13:58 16:13 20:08 21:53
179494 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:54 08:24 10:49 13:59 16:14 20:09 21:54
179382 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:55 08:25 10:50 14:00 16:15 20:10 21:55
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:56 08:26 10:51 14:01 16:16 20:11 21:56
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:57 08:28 10:53 14:03 16:18 20:13 21:58
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:58 08:29 10:54 14:04 16:19 20:14 21:59
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:59 08:30 10:55 14:05 16:20 20:15 22:00
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 07:00 08:31 10:56 14:06 16:21 20:16 22:01
Strefa biletowa 0
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 07:02 08:32 10:57 14:07 16:22 20:17 22:02
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 07:03 08:33 10:58 14:08 16:23 20:18 22:03
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 07:04 08:34 10:59 14:09 16:24 20:19 22:04
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 07:05 08:35 11:00 14:10 16:25 20:20 22:05
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 07:06 08:36 11:01 14:11 16:26 20:21 22:06
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 07:08 08:38 11:03 14:13 16:28 20:23 22:08
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 07:09 08:39 11:04 14:14 16:29 20:24 22:09
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 07:11 08:41 11:06 14:16 16:31 20:25 22:10
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 07:12 08:42 11:07 14:17 16:32 20:26 22:11
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 07:13 08:43 11:08 14:18 16:33 20:27 22:12
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 07:14 08:44 11:09 14:19 16:34 20:28 22:13
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:15 08:46 11:11 14:21 16:36 20:29 22:14
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 07:16 08:47 11:12 14:22 16:37 20:30 22:15
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:18 08:49 11:14 14:24 16:39 20:32 22:17
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:19 08:50 11:15 14:25 16:40 20:33 22:18
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:20 08:51 11:16 14:26 16:41 20:34 22:19
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:22 08:53 11:18 14:28 16:43 20:35 22:20
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:23 08:55 11:20 14:30 16:45 20:37 22:21
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:25 08:57 11:22 14:32 16:47 20:38 22:22
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
30 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:20 06:50 08:20 10:45 13:55 16:10 20:05 21:50
30 40342 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:21 06:51 08:21 10:46 13:56 16:11 20:06 21:51
30 40332 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:22 06:52 08:22 10:47 13:57 16:12 20:07 21:52
30 40322 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:23 06:53 08:23 10:48 13:58 16:13 20:08 21:53
30 40312 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:24 06:54 08:24 10:49 13:59 16:14 20:09 21:54
30 40372 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:25 06:55 08:25 10:50 14:00 16:15 20:10 21:55
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:26 06:56 08:26 10:51 14:01 16:16 20:11 21:56
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:28 06:57 08:28 10:53 14:03 16:18 20:13 21:58
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:29 06:58 08:29 10:54 14:04 16:19 20:14 21:59
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:30 06:59 08:30 10:55 14:05 16:20 20:15 22:00
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:31 07:00 08:31 10:56 14:06 16:21 20:16 22:01
Strefa biletowa 0
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:32 07:02 08:32 10:57 14:07 16:22 20:17 22:02
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:33 07:03 08:33 10:58 14:08 16:23 20:18 22:03
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 05:34 07:04 08:34 10:59 14:09 16:24 20:19 22:04
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 05:35 07:05 08:35 11:00 14:10 16:25 20:20 22:05
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 05:36 07:06 08:36 11:01 14:11 16:26 20:21 22:06
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 05:38 07:08 08:38 11:03 14:13 16:28 20:23 22:08
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 05:39 07:09 08:39 11:04 14:14 16:29 20:24 22:09
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 05:40 07:11 08:41 11:06 14:16 16:31 20:25 22:10
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 05:41 07:12 08:42 11:07 14:17 16:32 20:26 22:11
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 05:42 07:13 08:43 11:08 14:18 16:33 20:27 22:12
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 05:43 07:14 08:44 11:09 14:19 16:34 20:28 22:13
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:45 07:15 08:46 11:11 14:21 16:36 20:29 22:14
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:46 07:16 08:47 11:12 14:22 16:37 20:30 22:15
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:48 07:18 08:49 11:14 14:24 16:39 20:32 22:17
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:49 07:19 08:50 11:15 14:25 16:40 20:33 22:18
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:50 07:20 08:51 11:16 14:26 16:41 20:34 22:19
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:51 07:22 08:53 11:18 14:28 16:43 20:35 22:20
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:52 07:23 08:55 11:20 14:30 16:45 20:37 22:21
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 05:53 07:25 08:57 11:22 14:32 16:47 20:38 22:22