Rozkład jazdy dla linii 41
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:11
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:05 06:30 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 19:45 20:10 20:45 21:15
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:06 06:31 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:12 19:46 20:11 20:46 21:16
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:07 06:32 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:13 19:47 20:12 20:47 21:17
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:09 06:34 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:48 20:13 20:48 21:18
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:10 06:35 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:49 20:14 20:49 21:19
179922 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:11 06:36 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:50 20:15 20:50 21:20
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 05:37 06:13 06:38 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:52 20:17 20:52 21:22
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 05:38 06:15 06:40 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:54 20:18 20:53 21:23
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 05:39 06:16 06:41 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22 19:55 20:19 20:54 21:24
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 05:40 06:17 06:42 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24 19:57 20:20 20:55 21:25
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 05:42 06:19 06:44 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26 19:59 20:22 20:57 21:27
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 05:44 06:22 06:47 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 20:01 20:24 20:59 21:29
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 05:45 06:23 06:48 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:02 20:25 21:00 21:30
Numer brygady 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1
18 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa
18 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego
18 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10
18 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:11
18 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 05:30 06:05 06:30 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 19:45 20:10 20:45 21:15
18 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 05:31 06:06 06:31 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:12 19:46 20:11 20:46 21:16
18 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:32 06:07 06:32 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:13 19:47 20:12 20:47 21:17
18 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 05:33 06:09 06:34 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:48 20:13 20:48 21:18
18 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:34 06:10 06:35 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:49 20:14 20:49 21:19
18 00372 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:35 06:11 06:36 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:50 20:15 20:50 21:20
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:20 05:37 06:13 06:38 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:52 20:17 20:52 21:22
18 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:21 05:38 06:15 06:40 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:54 20:18 20:53 21:23
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:22 05:39 06:16 06:41 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22 19:55 20:19 20:54 21:24
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:23 05:40 06:17 06:42 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24 19:57 20:20 20:55 21:25
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:25 05:42 06:19 06:44 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26 19:59 20:22 20:57 21:27
18 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:27 05:44 06:22 06:47 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 20:01 20:24 20:59 21:29
18 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:28 05:45 06:23 06:48 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:02 20:25 21:00 21:30



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Magazynowa - końcowy)

1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:05 06:30 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:06 06:31 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:09 06:34 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:11 06:36 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:12 06:37 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:13 06:38 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:14 06:39 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:16 06:41 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23
179923 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:18 06:43 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25
179919 Łukasińskiego - Kotłownia Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:19 06:44 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:20 06:45 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:21 06:46 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:29 18:59
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:30 19:00
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:05 13:35 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
17 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:30 06:05 06:30 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15
17 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:31 06:06 06:31 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 05:32 06:09 06:34 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:33 06:11 06:36 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:34 06:12 06:37 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:35 06:13 06:38 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:36 06:14 06:39 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22
17 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:38 06:16 06:41 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23
17 00371 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:40 06:18 06:43 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25
17 00381 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego - Kotłownia 05:41 06:19 06:44 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26
17 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:42 06:20 06:45 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27
17 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:43 06:21 06:46 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28
17 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:29 18:59
17 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:30 19:00
17 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05
17 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:05 13:35 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06
17 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy