Rozkład jazdy dla linii 11
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Przysietnica - os. Garwoli II)

1 1 1 1 2 1 1 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:45 09:45 11:45 13:15 15:20 17:20 20:05
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:47 09:47 11:47 13:17 15:22 17:22 20:06
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:48 09:48 11:48 13:18 15:23 17:23 20:07
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:50 09:50 11:50 13:20 15:25 17:25 20:08
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:52 09:52 11:52 13:22 15:27 17:27 20:10
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 06:12 07:54 09:54 11:54 13:24 15:29 17:29 20:11
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 04:56 06:14 07:56 09:56 11:56 13:26 15:31 17:31 20:13
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:15 07:57 09:57 11:57 13:27 15:32 17:32 20:14
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 06:16 07:58 09:58 11:58 13:28 15:33 17:33 20:15
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 06:17 07:59 09:59 11:59 13:29 15:34 17:34 20:16
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:18 08:01 10:01 12:01 13:31 15:36 17:36 20:17
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 06:19 08:02 10:02 12:02 13:32 15:37 17:37 20:18
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:20 08:03 10:03 12:03 13:33 15:38 17:38 20:19
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 06:21 08:04 10:04 12:04 13:34 15:39 17:39 20:20
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:22 08:05 10:05 12:05 13:35 15:40 17:40 20:21
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 06:23 08:06 10:06 12:06 13:36 15:41 17:41 20:22
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 08:07 10:07 12:07 13:37 15:42 17:42 20:23
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 08:08 10:08 12:08 13:38 15:43 17:43 20:24
179459 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 08:11 10:11 12:11 13:41 15:46 17:46 20:27
179628 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 08:13 10:13 12:13 13:43 15:48 17:48 20:28
179619 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 08:15 10:15 12:15 13:45 15:50 17:50 20:30
179621 Stary Sącz - Węgierska Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 08:17 10:17 12:17 13:47 15:52 17:52 20:32
179626 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 08:18 10:18 12:18 13:48 15:53 17:53 20:33
179617 Stary Sącz - Cyganowice tartak Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:19 10:19 12:19 13:49 15:54 17:54 20:34
179612 Barcice I Widok Wyeksportuj do PDF 05:11
179611 Barcice Dolne Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:20 10:20 12:20 13:50 15:55 17:55 20:35
179614 Barcice - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 06:35 08:21 10:21 12:21 13:51 15:56 17:56 20:36
179601 Barcice - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 06:36 08:22 10:23 12:23 13:53 15:58 17:57 20:37
179602 Barcice - Kamieniołom Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 06:37 08:23 10:25 12:25 13:55 16:00 17:59 20:38
179604 Barcice - Podsapieniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:38 08:25 10:27 12:27 13:57 16:02 18:01 20:40
179606 Przysietnica - Magazyn Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:39 08:26 10:28 12:28 13:58 16:03 18:02 20:41
179608 Przysietnica - Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 06:40 08:27 10:29 12:29 13:59 16:04 18:03 20:42
179610 Przysietnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 06:41 08:28 10:31 12:31 14:01 16:06 18:05 20:43
179599 Przysietnica - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:42 08:29 10:32 12:32 14:02 16:07 18:06 20:44
179597 Przysietnica - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:44 08:31 10:34 12:34 14:04 16:09 18:08 20:45
196947 Przysietnica - os. Garwoli I Widok Wyeksportuj do PDF
196949 Przysietnica - os. Garwoli II Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 1 1 1 1 2 1 1 1 1
37 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:05 07:45 09:45 11:45 13:15 15:20 17:20 20:05
37 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:07 07:47 09:47 11:47 13:17 15:22 17:22 20:06
37 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:08 07:48 09:48 11:48 13:18 15:23 17:23 20:07
37 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:09 07:50 09:50 11:50 13:20 15:25 17:25 20:08
37 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:11 07:52 09:52 11:52 13:22 15:27 17:27 20:10
37 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 04:55 06:12 07:54 09:54 11:54 13:24 15:29 17:29 20:11
37 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 04:56 06:14 07:56 09:56 11:56 13:26 15:31 17:31 20:13
37 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 04:57 06:15 07:57 09:57 11:57 13:27 15:32 17:32 20:14
37 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 04:58 06:16 07:58 09:58 11:58 13:28 15:33 17:33 20:15
37 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 04:59 06:17 07:59 09:59 11:59 13:29 15:34 17:34 20:16
37 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:01 06:18 08:01 10:01 12:01 13:31 15:36 17:36 20:17
37 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:02 06:19 08:02 10:02 12:02 13:32 15:37 17:37 20:18
37 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:03 06:20 08:03 10:03 12:03 13:33 15:38 17:38 20:19
37 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:04 06:21 08:04 10:04 12:04 13:34 15:39 17:39 20:20
37 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:05 06:22 08:05 10:05 12:05 13:35 15:40 17:40 20:21
37 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:06 06:23 08:06 10:06 12:06 13:36 15:41 17:41 20:22
Strefa biletowa I
37 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:24 08:07 10:07 12:07 13:37 15:42 17:42 20:23
37 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:25 08:08 10:08 12:08 13:38 15:43 17:43 20:24
37 20033 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:27 08:11 10:11 12:11 13:41 15:46 17:46 20:27
37 20041 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:28 08:13 10:13 12:13 13:43 15:48 17:48 20:28
37 20051 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 06:30 08:15 10:15 12:15 13:45 15:50 17:50 20:30
37 20061 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska Cyganowice 06:31 08:17 10:17 12:17 13:47 15:52 17:52 20:32
37 20091 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 06:32 08:18 10:18 12:18 13:48 15:53 17:53 20:33
37 20101 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice tartak 06:33 08:19 10:19 12:19 13:49 15:54 17:54 20:34
37 20121 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice I 05:11
37 20111 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice Dolne 06:34 08:20 10:20 12:20 13:50 15:55 17:55 20:35
37 20131 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Cmentarz 05:12 06:35 08:21 10:21 12:21 13:51 15:56 17:56 20:36
37 20141 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kościół 05:13 06:36 08:22 10:23 12:23 13:53 15:58 17:57 20:37
37 20151 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kamieniołom 05:14 06:37 08:23 10:25 12:25 13:55 16:00 17:59 20:38
37 20161 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Podsapieniec 05:15 06:38 08:25 10:27 12:27 13:57 16:02 18:01 20:40
37 20171 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Magazyn 05:16 06:39 08:26 10:28 12:28 13:58 16:03 18:02 20:41
37 20181 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Wieś 05:17 06:40 08:27 10:29 12:29 13:59 16:04 18:03 20:42
37 20191 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Szkoła 05:18 06:41 08:28 10:31 12:31 14:01 16:06 18:05 20:43
37 20201 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Kościół 05:19 06:42 08:29 10:32 12:32 14:02 16:07 18:06 20:44
37 20211 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - pętla 05:20 06:44 08:31 10:34 12:34 14:04 16:09 18:08 20:45
37 20581 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli I
37 20571 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli II



Kierunek: z powrotem (Przysietnica - os. Garwoli II -> Rynek)

1 1 1 1 2 1 1 1 1
Strefa biletowa I
196949 Przysietnica - os. Garwoli II Widok Wyeksportuj do PDF
196946 Przysietnica - os. Garwoli I Widok Wyeksportuj do PDF
179597 Przysietnica - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:55 08:40 10:35 12:45 14:30 16:20 18:20 21:00
179598 Przysietnica - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:56 08:41 10:37 12:47 14:32 16:21 18:21 21:01
179600 Przysietnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:57 08:42 10:38 12:48 14:33 16:22 18:22 21:02
179609 Przysietnica - Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:59 08:43 10:39 12:49 14:34 16:23 18:23 21:03
179607 Przysietnica - Magazyn Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 07:00 08:44 10:40 12:50 14:35 16:24 18:24 21:04
179605 Barcice - Podsapieniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 07:01 08:46 10:41 12:51 14:36 16:25 18:25 21:05
179603 Barcice - Kamieniołom Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 07:03 08:48 10:43 12:53 14:38 16:27 18:27 21:06
179615 Barcice - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 07:05 08:50 10:45 12:55 14:40 16:29 18:29 21:08
179613 Barcice - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 07:06 08:51 10:46 12:56 14:41 16:30 18:30 21:09
179616 Barcice Dolne Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 07:07 08:52 10:47 12:57 14:42 16:31 18:31 21:10
179477 Barcice I Widok Wyeksportuj do PDF
179618 Stary Sącz - Cyganowice tartak Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 07:08 08:53 10:48 12:58 14:43 16:32 18:32 21:11
179625 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 07:09 08:55 10:49 12:59 14:44 16:33 18:33 21:12
179622 Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 07:11 08:56 10:50 13:00 14:45 16:34 18:34 21:13
179620 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 07:12 08:57 10:51 13:01 14:46 16:35 18:35 21:14
179627 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 07:14 08:59 10:53 13:03 14:48 16:37 18:36 21:16
179630 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 07:16 09:01 10:55 13:05 14:50 16:39 18:38 21:17
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 07:18 09:03 10:57 13:07 14:52 16:41 18:40 21:18
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 07:19 09:04 10:58 13:08 14:53 16:42 18:41 21:19
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:20 09:05 10:59 13:09 14:54 16:43 18:42 21:20
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 07:21 09:07 11:01 13:11 14:56 16:45 18:43 21:21
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 07:22 09:09 11:03 13:13 14:58 16:47 18:45 21:22
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:23 09:10 11:04 13:14 14:59 16:48 18:46 21:23
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:24 09:12 11:06 13:16 15:01 16:50 18:47 21:24
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:25 09:14 11:08 13:18 15:03 16:52 18:49 21:25
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:26 09:15 11:09 13:19 15:04 16:53 18:50 21:26
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:27 09:16 11:10 13:20 15:05 16:54 18:51 21:27
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:28 09:17 11:11 13:21 15:06 16:55 18:52 21:28
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:30 09:19 11:13 13:23 15:08 16:57 18:54
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 21:28
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:32 09:21 11:15 13:25 15:10 16:59 18:56
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:33 09:22 11:16 13:26 15:11 17:00 18:57
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 07:35 09:24 11:18 13:28 15:13 17:02 18:59
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:37 09:26 11:20 13:30 15:15 17:04 19:01
Numer brygady 1 1 1 1 2 1 1 1 1
Strefa biletowa I
36 20571 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli II
36 20582 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli I
36 20211 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - pętla 05:25 06:55 08:40 10:35 12:45 14:30 16:20 18:20 21:00
36 20202 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Kościół 05:26 06:56 08:41 10:37 12:47 14:32 16:21 18:21 21:01
36 20192 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Szkoła 05:27 06:57 08:42 10:38 12:48 14:33 16:22 18:22 21:02
36 20182 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Wieś 05:28 06:59 08:43 10:39 12:49 14:34 16:23 18:23 21:03
36 20172 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Magazyn 05:29 07:00 08:44 10:40 12:50 14:35 16:24 18:24 21:04
36 20162 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Podsapieniec 05:30 07:01 08:46 10:41 12:51 14:36 16:25 18:25 21:05
36 20152 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kamieniołom 05:31 07:03 08:48 10:43 12:53 14:38 16:27 18:27 21:06
36 20142 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kościół 05:32 07:05 08:50 10:45 12:55 14:40 16:29 18:29 21:08
36 20132 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Cmentarz 05:33 07:06 08:51 10:46 12:56 14:41 16:30 18:30 21:09
36 20112 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice Dolne 05:34 07:07 08:52 10:47 12:57 14:42 16:31 18:31 21:10
36 20122 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice I
36 20102 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice tartak 05:35 07:08 08:53 10:48 12:58 14:43 16:32 18:32 21:11
36 20092 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 05:37 07:09 08:55 10:49 12:59 14:44 16:33 18:33 21:12
36 20062 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice 05:38 07:11 08:56 10:50 13:00 14:45 16:34 18:34 21:13
36 20052 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 05:39 07:12 08:57 10:51 13:01 14:46 16:35 18:35 21:14
36 20042 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 05:40 07:14 08:59 10:53 13:03 14:48 16:37 18:36 21:16
36 20034 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:41 07:16 09:01 10:55 13:05 14:50 16:39 18:38 21:17
36 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:43 07:18 09:03 10:57 13:07 14:52 16:41 18:40 21:18
36 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:44 07:19 09:04 10:58 13:08 14:53 16:42 18:41 21:19
Strefa biletowa 0
36 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:45 07:20 09:05 10:59 13:09 14:54 16:43 18:42 21:20
36 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:46 07:21 09:07 11:01 13:11 14:56 16:45 18:43 21:21
36 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:47 07:22 09:09 11:03 13:13 14:58 16:47 18:45 21:22
36 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:48 07:23 09:10 11:04 13:14 14:59 16:48 18:46 21:23
36 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:49 07:24 09:12 11:06 13:16 15:01 16:50 18:47 21:24
36 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:50 07:25 09:14 11:08 13:18 15:03 16:52 18:49 21:25
36 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:51 07:26 09:15 11:09 13:19 15:04 16:53 18:50 21:26
36 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:52 07:27 09:16 11:10 13:20 15:05 16:54 18:51 21:27
36 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:53 07:28 09:17 11:11 13:21 15:06 16:55 18:52 21:28
36 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:54 07:30 09:19 11:13 13:23 15:08 16:57 18:54
36 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 21:28
36 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:55 07:32 09:21 11:15 13:25 15:10 16:59 18:56
36 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:56 07:33 09:22 11:16 13:26 15:11 17:00 18:57
36 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:57 07:35 09:24 11:18 13:28 15:13 17:02 18:59
36 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:59 07:37 09:26 11:20 13:30 15:15 17:04 19:01