Rozkład jazdy dla linii 25
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Ogrodowa - Park -> Piątkowa - Mystków most)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179934 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 08:00 09:55 11:40 13:00 14:20 15:40 17:25 18:45
179936 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 08:01 09:56 11:41 13:01 14:21 15:41 17:26 18:46
179938 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:02 09:57 11:42 13:02 14:22 15:42 17:27 18:47
179940 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 08:03 09:58 11:43 13:03 14:23 15:43 17:28 18:48
179942 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 08:04 09:59 11:44 13:04 14:24 15:44 17:29 18:49
179944 Radziecka Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 08:05 10:00 11:45 13:05 14:25 15:45 17:30 18:50
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:07 10:02 11:47 13:07 14:27 15:47 17:32 18:52
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 08:08 10:03 11:48 13:08 14:28 15:48 17:33 18:53
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:09 10:04 11:49 13:09 14:29 15:49 17:34 18:54
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:46 08:11 08:35 10:06 11:51 13:11 14:31 15:51 17:36 18:56 20:00
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 06:47 08:12 08:36 10:07 11:52 13:12 14:32 15:52 17:37 18:57 20:01
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:48 08:13 08:37 10:08 11:53 13:13 14:33 15:53 17:38 18:58 20:02
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:49 08:14 08:39 10:09 11:54 13:14 14:34 15:54 17:39 18:59 20:03
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 06:51 08:16 08:41 10:11 11:56 13:16 14:36 15:56 17:41 19:02 20:04
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:52 08:17 08:42 10:12 11:57 13:17 14:37 15:57 17:42 19:03 20:06
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:53 08:18 08:43 10:13 11:58 13:18 14:38 15:58 17:43 19:04 20:07
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:54 08:19 08:44 10:14 11:59 13:19 14:39 15:59 17:44 19:05 20:08
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:55 08:20 08:45 10:15 12:00 13:20 14:40 16:00 17:45 19:06 20:09
179711 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:56 08:21 08:46 10:16 12:01 13:21 14:41 16:01 17:46 19:07 20:10
179709 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:57 08:22 08:47 10:17 12:02 13:22 14:42 16:02 17:47 19:08 20:11
179707 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:58 08:23 08:48 10:18 12:03 13:23 14:43 16:03 17:48 19:09 20:12
179705 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:59 08:24 08:49 10:19 12:04 13:24 14:44 16:04 17:49 19:10 20:13
179703 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:00 08:25 08:50 10:20 12:05 13:25 14:45 16:05 17:50 19:11 20:14
179701 Lwowska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:01 08:26 08:51 10:21 12:06 13:26 14:46 16:06 17:51 19:12 20:15
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:03 08:28 08:53 10:23 12:08 13:28 14:48 16:08 17:53 19:14 20:17
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
26 00261 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:35 08:00 09:55 11:40 13:00 14:20 15:40 17:25 18:45
26 00251 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:36 08:01 09:56 11:41 13:01 14:21 15:41 17:26 18:46
26 00241 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:37 08:02 09:57 11:42 13:02 14:22 15:42 17:27 18:47
26 00231 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:38 08:03 09:58 11:43 13:03 14:23 15:43 17:28 18:48
26 00221 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:39 08:04 09:59 11:44 13:04 14:24 15:44 17:29 18:49
26 00211 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka 06:40 08:05 10:00 11:45 13:05 14:25 15:45 17:30 18:50
26 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:42 08:07 10:02 11:47 13:07 14:27 15:47 17:32 18:52
26 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 06:43 08:08 10:03 11:48 13:08 14:28 15:48 17:33 18:53
26 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS
26 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 06:44 08:09 10:04 11:49 13:09 14:29 15:49 17:34 18:54
26 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 06:10 06:46 08:11 08:35 10:06 11:51 13:11 14:31 15:51 17:36 18:56 20:00
26 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:11 06:47 08:12 08:36 10:07 11:52 13:12 14:32 15:52 17:37 18:57 20:01
26 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:12 06:48 08:13 08:37 10:08 11:53 13:13 14:33 15:53 17:38 18:58 20:02
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:13 06:49 08:14 08:39 10:09 11:54 13:14 14:34 15:54 17:39 18:59 20:03
26 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:14 06:51 08:16 08:41 10:11 11:56 13:16 14:36 15:56 17:41 19:02 20:04
26 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:15 06:52 08:17 08:42 10:12 11:57 13:17 14:37 15:57 17:42 19:03 20:06
26 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:16 06:53 08:18 08:43 10:13 11:58 13:18 14:38 15:58 17:43 19:04 20:07
26 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 06:17 06:54 08:19 08:44 10:14 11:59 13:19 14:39 15:59 17:44 19:05 20:08
26 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:18 06:55 08:20 08:45 10:15 12:00 13:20 14:40 16:00 17:45 19:06 20:09
26 01491 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 06:19 06:56 08:21 08:46 10:16 12:01 13:21 14:41 16:01 17:46 19:07 20:10
26 01501 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 06:20 06:57 08:22 08:47 10:17 12:02 13:22 14:42 16:02 17:47 19:08 20:11
26 01511 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 06:21 06:58 08:23 08:48 10:18 12:03 13:23 14:43 16:03 17:48 19:09 20:12
26 01521 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 06:22 06:59 08:24 08:49 10:19 12:04 13:24 14:44 16:04 17:49 19:10 20:13
26 01531 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 06:23 07:00 08:25 08:50 10:20 12:05 13:25 14:45 16:05 17:50 19:11 20:14
26 01541 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Granica 06:24 07:01 08:26 08:51 10:21 12:06 13:26 14:46 16:06 17:51 19:12 20:15
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:26 07:03 08:28 08:53 10:23 12:08 13:28 14:48 16:08 17:53 19:14 20:17



Kierunek: z powrotem (Piątkowa - Mystków most -> Ogrodowa - Park)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:05 08:35 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 18:05 19:25 20:30
179702 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:07 08:37 11:02 12:22 13:42 15:02 16:22 18:07 19:27 20:31
179704 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:08 08:38 11:03 12:23 13:43 15:03 16:23 18:08 19:28 20:32
179706 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:09 08:39 11:04 12:24 13:44 15:04 16:24 18:09 19:29 20:33
179708 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:10 08:40 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 18:10 19:30 20:34
179710 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:11 08:41 11:06 12:26 13:46 15:06 16:26 18:11 19:31 20:35
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:12 08:42 11:07 12:27 13:47 15:07 16:27 18:12 19:32 20:36
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:13 08:43 11:08 12:28 13:48 15:08 16:28 18:13 19:33 20:37
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:14 08:44 11:09 12:29 13:49 15:09 16:29 18:14 19:34 20:38
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:15 08:45 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 18:15 19:35 20:39
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:17 08:47 11:12 12:32 13:52 15:12 16:32 18:17 19:37 20:41
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:18 08:48 11:13 12:33 13:53 15:13 16:33 18:18 19:38 20:42
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:19 08:49 11:14 12:34 13:54 15:14 16:34 18:19 19:39 20:43
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 07:21 08:51 11:16 12:36 13:56 15:16 16:36 18:20 19:40 20:44
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:23 08:53 11:18 12:38 13:58 15:18 16:38 18:22 19:42 20:46
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:25 08:55 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:24
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 19:43 20:47
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:26 08:56 11:21 12:41 14:01 15:21 16:41 18:25
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 08:57 11:22 12:42 14:02 15:22 16:42 18:26
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:28 08:58 11:23 12:43 14:03 15:23 16:43 18:27
179943 Radziecka - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:30 09:00 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:29
179941 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:32 09:02 11:27 12:47 14:07 15:26 16:46 18:30
179939 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:33 09:03 11:28 12:48 14:08 15:27 16:47 18:31
179937 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:34 09:04 11:29 12:49 14:09 15:28 16:48 18:32
179935 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:36 09:06 11:31 12:51 14:11 15:29 16:49 18:33
179933 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:37 09:07 11:32 12:52 14:12 15:30 16:50 18:34
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:35 07:05 08:35 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 18:05 19:25 20:30
26 01532 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 06:36 07:07 08:37 11:02 12:22 13:42 15:02 16:22 18:07 19:27 20:31
26 01522 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 06:37 07:08 08:38 11:03 12:23 13:43 15:03 16:23 18:08 19:28 20:32
26 01512 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 06:38 07:09 08:39 11:04 12:24 13:44 15:04 16:24 18:09 19:29 20:33
26 01502 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 06:39 07:10 08:40 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 18:10 19:30 20:34
26 01492 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 06:40 07:11 08:41 11:06 12:26 13:46 15:06 16:26 18:11 19:31 20:35
26 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:41 07:12 08:42 11:07 12:27 13:47 15:07 16:27 18:12 19:32 20:36
26 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:42 07:13 08:43 11:08 12:28 13:48 15:08 16:28 18:13 19:33 20:37
26 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:43 07:14 08:44 11:09 12:29 13:49 15:09 16:29 18:14 19:34 20:38
26 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:44 07:15 08:45 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 18:15 19:35 20:39
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:45 07:17 08:47 11:12 12:32 13:52 15:12 16:32 18:17 19:37 20:41
26 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:46 07:18 08:48 11:13 12:33 13:53 15:13 16:33 18:18 19:38 20:42
26 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:47 07:19 08:49 11:14 12:34 13:54 15:14 16:34 18:19 19:39 20:43
26 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:48 07:21 08:51 11:16 12:36 13:56 15:16 16:36 18:20 19:40 20:44
26 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:50 07:23 08:53 11:18 12:38 13:58 15:18 16:38 18:22 19:42 20:46
26 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:25 07:25 08:55 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:24
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:51 19:43 20:47
26 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 06:26 07:26 08:56 11:21 12:41 14:01 15:21 16:41 18:25
26 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 07:27 08:57 11:22 12:42 14:02 15:22 16:42 18:26
26 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 07:28 08:58 11:23 12:43 14:03 15:23 16:43 18:27
26 00212 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Wiadukt 06:28 07:30 09:00 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:29
26 00222 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:29 07:32 09:02 11:27 12:47 14:07 15:26 16:46 18:30
26 00232 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:30 07:33 09:03 11:28 12:48 14:08 15:27 16:47 18:31
26 00242 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:31 07:34 09:04 11:29 12:49 14:09 15:28 16:48 18:32
26 00252 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:32 07:36 09:06 11:31 12:51 14:11 15:29 16:49 18:33
26 00262 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:33 07:37 09:07 11:32 12:52 14:12 15:30 16:50 18:34