Rozkład jazdy dla linii 18
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Zdrojowa - Roszkowice -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

1 1 1 1 1 1 1 1 1
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:35 10:15 11:45 13:45 15:30 17:30 19:05
179738 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:36 10:16 11:46 13:46 15:31 17:31 19:06
179740 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 08:37 10:17 11:47 13:47 15:32 17:32 19:07
179745 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 08:38 10:18 11:48 13:48 15:33 17:33 19:08
179742 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:59 08:39 10:19 11:49 13:49 15:34 17:34 19:09
179660 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 08:40 10:20 11:50 13:50 15:35 17:35 19:10
179662 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 08:41 10:21 11:51 13:51 15:36 17:36 19:11
179658 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:03 08:43 10:23 11:53 13:53 15:38 17:38 19:12
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:44 10:24 11:54 13:54 15:39 17:39 19:13
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 08:45 10:25 11:55 13:55 15:40 17:40 19:14
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:46 10:26 11:56 13:56 15:41 17:41 19:15
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 08:47 10:27 11:57 13:57 15:42 17:42 19:16
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:09 08:49 10:29 11:59 13:59 15:44 17:44 19:18
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 08:51 10:31 12:01 14:01 15:46 17:46 19:19
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:52 10:32 12:02 14:02 15:47 17:47 19:20
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:54 10:34 12:04 14:04 15:49 17:49 19:21
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 08:56 10:36 12:06 14:06 15:51 17:51 19:23
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:18 08:58 12:08 14:08 15:53 19:24
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 10:38 17:53
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 05:47
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:20 09:00 12:10 14:10 15:55 19:26
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:01 12:11 14:11 15:56 19:27
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:22 09:02 12:12 14:12 15:57 19:28
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:24 09:04 12:14 14:14 15:59 19:30
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:26 09:06 12:16 14:16 16:01 19:32
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:28 09:08 12:18 14:18 16:03 19:33
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:29 09:09 12:19 14:19 16:04 19:34
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:30 09:10 12:20 14:20 16:05 19:35
179792 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:31 09:11 12:21 14:21 16:06 19:36
179592 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:32 09:12 12:22 14:22 16:07 19:37
179596 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 07:34 09:14 12:24 14:24 16:09 19:39
179404 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 12:25
179777 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 12:27
Strefa biletowa I
179591 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 07:36 09:16 14:26 16:11 19:40
179568 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 07:37 09:17 14:27 16:12 19:41
179565 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:38 09:18 14:28 16:13 19:42
179563 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:39 09:19 14:29 16:14 19:43
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 09:21 14:31 16:16 19:45
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1
38 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:55 08:35 10:15 11:45 13:45 15:30 17:30 19:05
38 01332 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:56 08:36 10:16 11:46 13:46 15:31 17:31 19:06
38 01322 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:57 08:37 10:17 11:47 13:47 15:32 17:32 19:07
38 01311 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:58 08:38 10:18 11:48 13:48 15:33 17:33 19:08
38 01301 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:59 08:39 10:19 11:49 13:49 15:34 17:34 19:09
38 01701 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 07:00 08:40 10:20 11:50 13:50 15:35 17:35 19:10
38 01691 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 07:01 08:41 10:21 11:51 13:51 15:36 17:36 19:11
38 01722 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 07:03 08:43 10:23 11:53 13:53 15:38 17:38 19:12
38 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 07:04 08:44 10:24 11:54 13:54 15:39 17:39 19:13
38 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 07:05 08:45 10:25 11:55 13:55 15:40 17:40 19:14
38 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 07:06 08:46 10:26 11:56 13:56 15:41 17:41 19:15
38 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 07:07 08:47 10:27 11:57 13:57 15:42 17:42 19:16
38 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 07:09 08:49 10:29 11:59 13:59 15:44 17:44 19:18
38 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 07:11 08:51 10:31 12:01 14:01 15:46 17:46 19:19
38 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 07:12 08:52 10:32 12:02 14:02 15:47 17:47 19:20
38 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:14 08:54 10:34 12:04 14:04 15:49 17:49 19:21
38 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:16 08:56 10:36 12:06 14:06 15:51 17:51 19:23
38 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:45 07:18 08:58 12:08 14:08 15:53 19:24
38 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 10:38 17:53
38 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 05:47
38 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 07:20 09:00 12:10 14:10 15:55 19:26
38 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 07:21 09:01 12:11 14:11 15:56 19:27
38 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 07:22 09:02 12:12 14:12 15:57 19:28
38 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 05:48 07:24 09:04 12:14 14:14 15:59 19:30
38 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:50 07:26 09:06 12:16 14:16 16:01 19:32
38 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:51 07:28 09:08 12:18 14:18 16:03 19:33
38 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:52 07:29 09:09 12:19 14:19 16:04 19:34
38 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:53 07:30 09:10 12:20 14:20 16:05 19:35
38 01051 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 05:54 07:31 09:11 12:21 14:21 16:06 19:36
38 01061 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 05:55 07:32 09:12 12:22 14:22 16:07 19:37
38 20221 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 05:57 07:34 09:14 12:24 14:24 16:09 19:39
38 02031 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 05:58 12:25
38 01141 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 05:59 12:27
Strefa biletowa I
38 20231 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 07:36 09:16 14:26 16:11 19:40
38 30101 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 07:37 09:17 14:27 16:12 19:41
38 30111 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 07:38 09:18 14:28 16:13 19:42
38 30121 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 07:39 09:19 14:29 16:14 19:43
38 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 07:41 09:21 14:31 16:16 19:45



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Zdrojowa - Roszkowice)

1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 09:30 14:40 16:25 19:45
179562 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:46 09:31 14:41 16:26 19:46
179564 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:47 09:32 14:42 16:27 19:47
179566 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 07:49 09:34 14:44 16:29 19:49
179595 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 07:50 09:35 14:45 16:30 19:50
Strefa biletowa 0
179776 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 12:35
179405 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 12:36
179594 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:52 09:37 12:37 14:47 16:32 19:51
179593 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:54 09:39 12:39 14:49 16:34 19:53
179793 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:55 09:40 12:40 14:50 16:35 19:54
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:56 09:41 12:41 14:51 16:36 19:55
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:57 09:42 12:42 14:52 16:37 19:56
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:58 09:44 12:44 14:54 16:39 19:57
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:59 09:46 12:46 14:56 16:41 19:58
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 08:00 09:47 12:47 14:57 16:42 19:59
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 08:02 09:49 12:49 14:59 16:44 20:01
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 08:03 09:50 12:50 15:00 16:45 20:02
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 08:04 09:51 12:51 15:01 16:46 20:03
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:05
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 08:06 09:53 11:20 12:53 15:03 16:48 18:40
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 08:08 09:55 11:22 12:55 15:05 16:50 18:42
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 08:09 09:56 11:23 12:56 15:06 16:51 18:43
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 08:11 09:58 11:25 12:58 15:08 16:53 18:45
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:13 10:00 11:27 13:00 15:10 16:55 18:47
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:15 10:02 11:29 13:02 15:12 16:57 18:49
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 08:16 10:03 11:30 13:03 15:13 16:58 18:50
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 08:17 10:04 11:31 13:04 15:14 16:59 18:51
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:18 10:05 11:32 13:05 15:15 17:00 18:52
179657 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 08:20 10:07 11:34 13:07 15:17 17:02 18:54
179659 Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 08:21 10:08 11:35 13:08 15:18 17:03 18:55
179661 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 08:22 10:09 11:36 13:09 15:19 17:04 18:56
179741 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:23 10:10 11:37 13:10 15:20 17:05 18:57
179746 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 08:24 10:11 11:38 13:11 15:21 17:06 18:58
179744 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:25 10:12 11:39 13:12 15:22 17:07 18:59
179739 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 08:26 10:13 11:40 13:13 15:23 17:08 19:00
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 08:28 10:15 11:42 13:15 15:25 17:10 19:02
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
36 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 07:45 09:30 14:40 16:25 19:45
36 30122 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 07:46 09:31 14:41 16:26 19:46
36 30112 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 07:47 09:32 14:42 16:27 19:47
36 30102 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 07:49 09:34 14:44 16:29 19:49
36 20232 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 07:50 09:35 14:45 16:30 19:50
Strefa biletowa 0
36 01142 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 06:10 12:35
36 02032 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 06:11 12:36
36 20222 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 06:12 07:52 09:37 12:37 14:47 16:32 19:51
36 01062 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 06:14 07:54 09:39 12:39 14:49 16:34 19:53
36 01052 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 06:15 07:55 09:40 12:40 14:50 16:35 19:54
36 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:16 07:56 09:41 12:41 14:51 16:36 19:55
36 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:17 07:57 09:42 12:42 14:52 16:37 19:56
36 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:18 07:58 09:44 12:44 14:54 16:39 19:57
36 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:19 07:59 09:46 12:46 14:56 16:41 19:58
36 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 06:20 08:00 09:47 12:47 14:57 16:42 19:59
36 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:22 08:02 09:49 12:49 14:59 16:44 20:01
36 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 06:23 08:03 09:50 12:50 15:00 16:45 20:02
36 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 06:24 08:04 09:51 12:51 15:01 16:46 20:03
36 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:05
36 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:26 08:06 09:53 11:20 12:53 15:03 16:48 18:40
36 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:28 08:08 09:55 11:22 12:55 15:05 16:50 18:42
36 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:29 08:09 09:56 11:23 12:56 15:06 16:51 18:43
36 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:31 08:11 09:58 11:25 12:58 15:08 16:53 18:45
36 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:33 08:13 10:00 11:27 13:00 15:10 16:55 18:47
36 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:34 08:15 10:02 11:29 13:02 15:12 16:57 18:49
36 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:35 08:16 10:03 11:30 13:03 15:13 16:58 18:50
36 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:36 08:17 10:04 11:31 13:04 15:14 16:59 18:51
36 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:37 08:18 10:05 11:32 13:05 15:15 17:00 18:52
36 01721 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 06:39 08:20 10:07 11:34 13:07 15:17 17:02 18:54
36 01711 Widok Wyeksportuj do PDF Batalionów Chłopskich 06:40 08:21 10:08 11:35 13:08 15:18 17:03 18:55
36 01702 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:41 08:22 10:09 11:36 13:09 15:19 17:04 18:56
36 01302 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:42 08:23 10:10 11:37 13:10 15:20 17:05 18:57
36 01312 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:43 08:24 10:11 11:38 13:11 15:21 17:06 18:58
36 01321 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:44 08:25 10:12 11:39 13:12 15:22 17:07 18:59
36 01331 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:45 08:26 10:13 11:40 13:13 15:23 17:08 19:00
36 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:47 08:28 10:15 11:42 13:15 15:25 17:10 19:02