Rozkład jazdy dla linii 37
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bogusza - pętla)

1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 5
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 09:00 10:50 12:25 13:05 15:10 17:00 19:10 21:15
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 09:02 10:52 12:27 13:07 15:12 17:02 19:12 21:16
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 09:03 10:53 12:28 13:08 15:13 17:03 19:13 21:17
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 09:05 10:55 12:30 13:10 15:15 17:05 19:14 21:19
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 09:07 10:57 12:32 13:12 15:17 17:07 19:16 21:20
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 09:09 10:59 12:34 13:14 15:19 17:09 19:18 21:22
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 09:12 11:02 12:37 13:17 15:22 17:12 19:20 21:24
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 06:15 07:09 09:14 11:04 12:39 13:19 15:24 17:14 19:22 21:26
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:17 07:11 09:16 11:06 12:41 13:21 15:26 17:16 19:24 21:27
179858 Kamienna - Prusa Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:19 07:13 09:18 11:08 12:43 13:23 15:28 17:18 19:26 21:29
179857 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:21 07:15 09:20 11:10 12:45 13:25 15:30 17:20 19:28 21:31
179855 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:22 07:16 09:21 11:11 12:46 13:26 15:31 17:21 19:29 21:32
179852 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:23 07:17 09:22 11:12 12:47 13:27 15:32 17:22 19:30 21:33
Strefa biletowa I
179554 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:26 07:19 09:24 11:14 12:49 13:29 15:34 17:24 19:32 21:35
179552 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:27 07:20 09:25 11:15 12:50 13:30 15:35 17:25 19:33 21:36
179549 Kamionka Wielka - Oś.zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:28 07:21 09:26 11:16 12:51 13:31 15:36 17:26 19:34 21:37
179547 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:29 07:22 09:27 11:17 12:52 13:32 15:37 17:27 19:35 21:38
179520 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 12:53 21:39
179518 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 12:54 21:40
179516 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF 12:55 21:41
179514 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 12:56 21:42
179512 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 12:58 21:44
179510 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF 12:59 21:45
179508 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 13:00 21:46
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 13:01 21:47
179545 Królowa Polska - Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:31 07:24 09:29 11:19 13:09 13:34 15:39 17:29 19:37 21:55
179543 Królowa Polska - Basiagówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:32 07:25 09:30 11:20 13:10 13:35 15:40 17:30 19:38 21:56
179541 Królowa Polska Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:34 07:27 09:32 11:22 13:11 13:37 15:42 17:32 19:40 21:58
179539 Królowa Polska - Widacz Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:36 07:29 09:34 11:24 13:13 13:39 15:44 17:34 19:42 21:59
179537 Królowa Górna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:37 07:30 09:35 11:25 13:14 13:40 15:45 17:35 19:43 22:00
179535 Królowa Górna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:39 07:32 09:37 11:27 13:15 13:42 15:47 17:37 19:45 22:01
179533 Królowa Górna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:40 07:33 09:38 11:28 13:16 13:43 15:48 17:38 19:46 22:02
179531 Królowa Górna - Leśniczówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:41 07:34 09:39 11:29 13:17 13:44 15:49 17:39 19:47 22:03
179529 Królowa Górna Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:42 07:35 09:40 11:30 13:18 13:45 15:50 17:40 19:48 22:04
179527 Bogusza Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:43 07:36 09:41 11:31 13:19 13:46 15:51 17:41 19:49 22:05
179524 Bogusza - Muzeum Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:44 07:37 09:42 11:32 13:20 13:47 15:52 17:42 19:50 22:06
179523 Bogusza Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:45 07:38 09:43 11:33 13:21 13:48 15:53 17:43 19:51 22:07
179521 Bogusza - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:46 07:39 09:44 11:34 13:22 13:49 15:54 17:44 19:52 22:08
Numer brygady 1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 5
38 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:55 09:00 10:50 12:25 13:05 15:10 17:00 19:10 21:15
38 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:57 09:02 10:52 12:27 13:07 15:12 17:02 19:12 21:16
38 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:58 09:03 10:53 12:28 13:08 15:13 17:03 19:13 21:17
38 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:00 09:05 10:55 12:30 13:10 15:15 17:05 19:14 21:19
38 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:02 09:07 10:57 12:32 13:12 15:17 17:07 19:16 21:20
38 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 07:04 09:09 10:59 12:34 13:14 15:19 17:09 19:18 21:22
38 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 07:07 09:12 11:02 12:37 13:17 15:22 17:12 19:20 21:24
38 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:18 06:15 07:09 09:14 11:04 12:39 13:19 15:24 17:14 19:22 21:26
38 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:19 06:17 07:11 09:16 11:06 12:41 13:21 15:26 17:16 19:24 21:27
38 00721 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Prusa 05:21 06:19 07:13 09:18 11:08 12:43 13:23 15:28 17:18 19:26 21:29
38 00731 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 05:22 06:21 07:15 09:20 11:10 12:45 13:25 15:30 17:20 19:28 21:31
38 00741 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 05:23 06:22 07:16 09:21 11:11 12:46 13:26 15:31 17:21 19:29 21:32
38 40001 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 05:24 06:23 07:17 09:22 11:12 12:47 13:27 15:32 17:22 19:30 21:33
Strefa biletowa I
38 40011 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 05:26 06:26 07:19 09:24 11:14 12:49 13:29 15:34 17:24 19:32 21:35
38 40021 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 05:27 06:27 07:20 09:25 11:15 12:50 13:30 15:35 17:25 19:33 21:36
38 40031 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś.zdrowia 05:28 06:28 07:21 09:26 11:16 12:51 13:31 15:36 17:26 19:34 21:37
38 40041 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 05:29 06:29 07:22 09:27 11:17 12:52 13:32 15:37 17:27 19:35 21:38
38 40181 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie 12:53 21:39
38 40191 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka 12:54 21:40
38 40201 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka 12:55 21:41
38 40211 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep 12:56 21:42
38 40221 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła 12:58 21:44
38 40231 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka 12:59 21:45
38 40241 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra 13:00 21:46
38 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla 13:01 21:47
38 40051 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Dolna 05:31 06:31 07:24 09:29 11:19 13:09 13:34 15:39 17:29 19:37 21:55
38 40061 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Basiagówka 05:32 06:32 07:25 09:30 11:20 13:10 13:35 15:40 17:30 19:38 21:56
38 40071 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska 05:34 06:34 07:27 09:32 11:22 13:11 13:37 15:42 17:32 19:40 21:58
38 40081 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Widacz 05:36 06:36 07:29 09:34 11:24 13:13 13:39 15:44 17:34 19:42 21:59
38 40091 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Skrzyżowanie 05:37 06:37 07:30 09:35 11:25 13:14 13:40 15:45 17:35 19:43 22:00
38 40101 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Kościół 05:39 06:39 07:32 09:37 11:27 13:15 13:42 15:47 17:37 19:45 22:01
38 40111 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Szkoła 05:40 06:40 07:33 09:38 11:28 13:16 13:43 15:48 17:38 19:46 22:02
38 40121 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Leśniczówka 05:41 06:41 07:34 09:39 11:29 13:17 13:44 15:49 17:39 19:47 22:03
38 40131 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna 05:42 06:42 07:35 09:40 11:30 13:18 13:45 15:50 17:40 19:48 22:04
38 40141 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza Dolna 05:43 06:43 07:36 09:41 11:31 13:19 13:46 15:51 17:41 19:49 22:05
38 40151 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - Muzeum 05:44 06:44 07:37 09:42 11:32 13:20 13:47 15:52 17:42 19:50 22:06
38 40161 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza 05:45 06:45 07:38 09:43 11:33 13:21 13:48 15:53 17:43 19:51 22:07
38 40171 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - pętla 05:46 06:46 07:39 09:44 11:34 13:22 13:49 15:54 17:44 19:52 22:08

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Bogusza - pętla -> Rynek)

1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 5
Strefa biletowa I
179521 Bogusza - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:55 07:45 09:50 11:40 13:25 14:00 16:10 17:50 20:00 22:10
179522 Bogusza Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:56 07:46 09:51 11:41 13:26 14:01 16:11 17:51 20:01 22:11
179525 Bogusza - Muzeum Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:57 07:47 09:52 11:42 13:27 14:02 16:12 17:52 20:02 22:12
179526 Bogusza Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:58 07:48 09:53 11:43 13:28 14:03 16:12 17:52 20:02 22:12
179528 Królowa Górna Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:59 07:49 09:54 11:44 13:29 14:04 16:13 17:53 20:03 22:13
179530 Królowa Górna - Leśniczówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:00 07:50 09:55 11:45 13:30 14:05 16:14 17:54 20:04 22:14
179532 Królowa Górna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:01 07:51 09:56 11:46 13:31 14:06 16:15 17:55 20:05 22:15
179534 Królowa Górna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:03 07:53 09:58 11:48 13:33 14:08 16:16 17:56 20:06 22:16
179536 Królowa Górna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:04 07:54 09:59 11:49 13:34 14:09 16:17 17:57 20:07 22:17
179538 Królowa Polska - Widacz Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:05 07:55 10:00 11:50 13:35 14:10 16:18 17:58 20:08 22:18
179540 Królowa Polska Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:07 07:57 10:02 11:52 13:37 14:12 16:20 18:00 20:10 22:19
179542 Królowa Polska - Basiagówka Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:08 07:58 10:03 11:53 13:38 14:13 16:21 18:01 20:11 22:20
179544 Królowa Polska - Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:09 07:59 10:04 11:54 13:39 14:14 16:22 18:02 20:12 22:21
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179506 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF
179509 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF
179511 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179513 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF
179515 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF
179517 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF
179519 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF
179546 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:11 08:01 10:06 11:56 13:41 14:16 16:24 18:04 20:14 22:23
179548 Kamionka Wielka - Oś. zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:12 08:02 10:07 11:57 13:42 14:17 16:25 18:05 20:15 22:24
179551 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:13 08:03 10:08 11:58 13:43 14:18 16:26 18:06 20:16 22:25
179553 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:15 08:05 10:10 12:00 13:45 14:20 16:28 18:08 20:18 22:27
Strefa biletowa 0
179853 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:17 08:07 10:12 12:02 13:47 14:22 16:30 18:10 20:20 22:28
179854 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:18 08:08 10:13 12:03 13:48 14:23 16:31 18:11 20:21 22:29
179856 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:19 08:09 10:14 12:04 13:49 14:24 16:32 18:12 20:22 22:30
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:21 08:11 10:16 12:06 13:51 14:26 16:34 18:14 20:24 22:32
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:23 08:13 10:18 12:08 13:53 14:28 16:36 18:16 20:26 22:33
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:24 08:14 10:19 12:09 13:54 14:29 16:37 18:17 20:27 22:34
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:26 08:16 10:21 12:11 13:56 14:31 16:39 18:19 20:29 22:35
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:29 08:19 10:24 12:14 13:59 14:34 16:42 18:22
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:31 22:37
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:31 08:21 10:26 12:16 14:01 14:36 16:44 18:24
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:33 08:23 10:28 12:18 14:03 14:38 16:46 18:26
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:35 08:25 10:30 12:20 14:05 14:40 16:48 18:28
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:37 08:27 10:32 12:22 14:07 14:42 16:50 18:30
Numer brygady 1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 5
Strefa biletowa I
38 40171 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - pętla 05:50 06:55 07:45 09:50 11:40 13:25 14:00 16:10 17:50 20:00 22:10
38 40162 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza 05:51 06:56 07:46 09:51 11:41 13:26 14:01 16:11 17:51 20:01 22:11
38 40152 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - Muzeum 05:52 06:57 07:47 09:52 11:42 13:27 14:02 16:12 17:52 20:02 22:12
38 40142 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza Dolna 05:53 06:58 07:48 09:53 11:43 13:28 14:03 16:12 17:52 20:02 22:12
38 40132 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna 05:54 06:59 07:49 09:54 11:44 13:29 14:04 16:13 17:53 20:03 22:13
38 40122 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Leśniczówka 05:55 07:00 07:50 09:55 11:45 13:30 14:05 16:14 17:54 20:04 22:14
38 40112 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Szkoła 05:56 07:01 07:51 09:56 11:46 13:31 14:06 16:15 17:55 20:05 22:15
38 40102 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Kościół 05:58 07:03 07:53 09:58 11:48 13:33 14:08 16:16 17:56 20:06 22:16
38 40092 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Skrzyżowanie 05:59 07:04 07:54 09:59 11:49 13:34 14:09 16:17 17:57 20:07 22:17
38 40082 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Widacz 06:00 07:05 07:55 10:00 11:50 13:35 14:10 16:18 17:58 20:08 22:18
38 40072 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska 06:02 07:07 07:57 10:02 11:52 13:37 14:12 16:20 18:00 20:10 22:19
38 40062 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Basiagówka 06:03 07:08 07:58 10:03 11:53 13:38 14:13 16:21 18:01 20:11 22:20
38 40052 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Dolna 06:04 07:09 07:59 10:04 11:54 13:39 14:14 16:22 18:02 20:12 22:21
38 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla
38 40242 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra
38 40232 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka
38 40222 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła
38 40212 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep
38 40202 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka
38 40192 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka
38 40182 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie
38 40042 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 06:06 07:11 08:01 10:06 11:56 13:41 14:16 16:24 18:04 20:14 22:23
38 40032 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś. zdrowia 06:07 07:12 08:02 10:07 11:57 13:42 14:17 16:25 18:05 20:15 22:24
38 40022 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 06:08 07:13 08:03 10:08 11:58 13:43 14:18 16:26 18:06 20:16 22:25
38 40012 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 06:10 07:15 08:05 10:10 12:00 13:45 14:20 16:28 18:08 20:18 22:27
Strefa biletowa 0
38 40002 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 06:12 07:17 08:07 10:12 12:02 13:47 14:22 16:30 18:10 20:20 22:28
38 00742 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 06:13 07:18 08:08 10:13 12:03 13:48 14:23 16:31 18:11 20:21 22:29
38 00732 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 06:14 07:19 08:09 10:14 12:04 13:49 14:24 16:32 18:12 20:22 22:30
38 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:16 07:21 08:11 10:16 12:06 13:51 14:26 16:34 18:14 20:24 22:32
38 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:18 07:23 08:13 10:18 12:08 13:53 14:28 16:36 18:16 20:26 22:33
38 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:19 07:24 08:14 10:19 12:09 13:54 14:29 16:37 18:17 20:27 22:34
38 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:21 07:26 08:16 10:21 12:11 13:56 14:31 16:39 18:19 20:29 22:35
38 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:24 07:29 08:19 10:24 12:14 13:59 14:34 16:42 18:22
38 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:31 22:37
38 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:26 07:31 08:21 10:26 12:16 14:01 14:36 16:44 18:24
38 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:28 07:33 08:23 10:28 12:18 14:03 14:38 16:46 18:26
38 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:30 07:35 08:25 10:30 12:20 14:05 14:40 16:48 18:28
38 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:32 07:37 08:27 10:32 12:22 14:07 14:42 16:50 18:30

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)