Rozkład jazdy dla linii 25
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Ogrodowa - Park -> Piątkowa - Mystków most)

1 2 2 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1
179934 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:15 07:20 08:40 10:15 11:40 13:05 14:30 15:50 17:35 19:00 20:15
179936 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:16 07:21 08:41 10:16 11:41 13:06 14:31 15:51 17:36 19:01 20:16
179938 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:17 07:22 08:42 10:17 11:42 13:07 14:32 15:52 17:37 19:02 20:17
179940 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:18 07:23 08:43 10:18 11:43 13:08 14:33 15:53 17:38 19:03 20:18
179942 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:19 07:24 08:44 10:19 11:44 13:09 14:34 15:54 17:39 19:04 20:19
179944 Radziecka Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:20 07:25 08:45 10:20 11:45 13:10 14:35 15:55 17:40 19:05 20:20
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:22 07:27 08:47 10:22 11:47 13:12 14:37 15:57 17:42 19:07 20:22
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 06:23 07:28 08:48 10:23 11:48 13:13 14:38 15:58 17:43 19:08 20:23
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 15:06
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 06:24 07:29 08:49 10:24 11:49 13:14 14:39 15:08 15:59 17:44 19:09 20:24
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:26 06:26 07:31 08:51 10:26 11:51 13:16 14:41 15:10 16:01 17:46 19:11 20:26 21:20
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:27 06:27 07:32 08:52 10:27 11:52 13:17 14:42 15:11 16:02 17:47 19:12 20:27 21:21
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:28 06:28 07:33 08:53 10:28 11:53 13:18 14:43 15:13 16:03 17:48 19:13 20:28 21:22
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:29 06:29 07:35 08:55 10:30 11:55 13:20 14:45 15:14 16:05 17:50 19:15 20:29 21:23
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:30 06:30 07:37 08:57 10:32 11:57 13:22 14:47 15:16 16:07 17:52 19:16 20:30 21:24
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:32 06:32 07:39 08:59 10:34 11:59 13:24 14:49 15:18 16:09 17:54 19:17 20:31 21:25
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:34 06:34 07:41 09:01 10:36 12:01 13:26 14:51 15:20 16:11 17:56 19:19 20:33 21:27
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:35 06:35 07:42 09:02 10:37 12:02 13:27 14:52 15:21 16:12 17:57 19:20 20:34 21:28
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:36 06:36 07:43 09:03 10:38 12:03 13:28 14:53 15:22 16:13 17:58 19:21 20:35 21:29
179711 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:37 06:37 07:44 09:04 10:39 12:04 13:29 14:54 15:23 16:14 17:59 19:22 20:36 21:30
179709 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:38 06:38 07:45 09:05 10:40 12:05 13:30 14:55 15:24 16:15 18:00 19:23 20:37 21:31
179707 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:39 06:39 07:46 09:06 10:41 12:06 13:31 14:56 15:25 16:16 18:01 19:24 20:38 21:32
179705 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:40 06:40 07:47 09:07 10:42 12:07 13:32 14:57 15:26 16:17 18:02 19:25 20:39 21:33
179703 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:41 06:41 07:48 09:08 10:43 12:08 13:33 14:58 15:27 16:18 18:03 19:26 20:40 21:34
179701 Lwowska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:42 06:42 07:49 09:09 10:44 12:09 13:34 14:59 15:28 16:19 18:04 19:27 20:41 21:35
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:44 06:44 07:51 09:11 10:46 12:11 13:36 15:01 15:30 16:21 18:06 19:29 20:43 21:37
Numer brygady 1 2 2 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1
26 00261 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:15 06:15 07:20 08:40 10:15 11:40 13:05 14:30 15:50 17:35 19:00 20:15
26 00251 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:16 06:16 07:21 08:41 10:16 11:41 13:06 14:31 15:51 17:36 19:01 20:16
26 00241 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:17 06:17 07:22 08:42 10:17 11:42 13:07 14:32 15:52 17:37 19:02 20:17
26 00231 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:18 06:18 07:23 08:43 10:18 11:43 13:08 14:33 15:53 17:38 19:03 20:18
26 00221 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:19 06:19 07:24 08:44 10:19 11:44 13:09 14:34 15:54 17:39 19:04 20:19
26 00211 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka 06:20 06:20 07:25 08:45 10:20 11:45 13:10 14:35 15:55 17:40 19:05 20:20
26 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:22 06:22 07:27 08:47 10:22 11:47 13:12 14:37 15:57 17:42 19:07 20:22
26 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 06:23 06:23 07:28 08:48 10:23 11:48 13:13 14:38 15:58 17:43 19:08 20:23
26 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 15:06
26 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 06:24 06:24 07:29 08:49 10:24 11:49 13:14 14:39 15:08 15:59 17:44 19:09 20:24
26 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 05:45 06:26 06:26 07:31 08:51 10:26 11:51 13:16 14:41 15:10 16:01 17:46 19:11 20:26 21:20
26 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:46 06:27 06:27 07:32 08:52 10:27 11:52 13:17 14:42 15:11 16:02 17:47 19:12 20:27 21:21
26 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:47 06:28 06:28 07:33 08:53 10:28 11:53 13:18 14:43 15:13 16:03 17:48 19:13 20:28 21:22
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:48 06:29 06:29 07:35 08:55 10:30 11:55 13:20 14:45 15:14 16:05 17:50 19:15 20:29 21:23
26 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:49 06:30 06:30 07:37 08:57 10:32 11:57 13:22 14:47 15:16 16:07 17:52 19:16 20:30 21:24
26 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:50 06:32 06:32 07:39 08:59 10:34 11:59 13:24 14:49 15:18 16:09 17:54 19:17 20:31 21:25
26 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 05:52 06:34 06:34 07:41 09:01 10:36 12:01 13:26 14:51 15:20 16:11 17:56 19:19 20:33 21:27
26 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 05:53 06:35 06:35 07:42 09:02 10:37 12:02 13:27 14:52 15:21 16:12 17:57 19:20 20:34 21:28
26 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 05:54 06:36 06:36 07:43 09:03 10:38 12:03 13:28 14:53 15:22 16:13 17:58 19:21 20:35 21:29
26 01491 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 05:55 06:37 06:37 07:44 09:04 10:39 12:04 13:29 14:54 15:23 16:14 17:59 19:22 20:36 21:30
26 01501 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 05:56 06:38 06:38 07:45 09:05 10:40 12:05 13:30 14:55 15:24 16:15 18:00 19:23 20:37 21:31
26 01511 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 05:57 06:39 06:39 07:46 09:06 10:41 12:06 13:31 14:56 15:25 16:16 18:01 19:24 20:38 21:32
26 01521 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 05:58 06:40 06:40 07:47 09:07 10:42 12:07 13:32 14:57 15:26 16:17 18:02 19:25 20:39 21:33
26 01531 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 05:59 06:41 06:41 07:48 09:08 10:43 12:08 13:33 14:58 15:27 16:18 18:03 19:26 20:40 21:34
26 01541 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Granica 06:00 06:42 06:42 07:49 09:09 10:44 12:09 13:34 14:59 15:28 16:19 18:04 19:27 20:41 21:35
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:02 06:44 06:44 07:51 09:11 10:46 12:11 13:36 15:01 15:30 16:21 18:06 19:29 20:43 21:37



Kierunek: z powrotem (Piątkowa - Mystków most -> Ogrodowa - Park)

2 1 2 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:15 08:00 09:20 11:00 12:20 13:50 15:10 15:50 16:40 18:10 19:35 20:50 21:50
179702 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:17 08:02 09:22 11:02 12:22 13:52 15:12 15:52 16:42 18:12 19:37 20:52 21:52
179704 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:18 08:03 09:23 11:03 12:23 13:53 15:13 15:53 16:43 18:13 19:38 20:53 21:53
179706 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:19 08:04 09:24 11:04 12:24 13:54 15:14 15:54 16:44 18:14 19:39 20:54 21:54
179708 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:20 08:05 09:25 11:05 12:25 13:55 15:15 15:55 16:45 18:15 19:40 20:55 21:55
179710 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:21 08:06 09:26 11:06 12:26 13:56 15:16 15:56 16:46 18:16 19:41 20:56 21:56
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:22 08:07 09:27 11:07 12:27 13:57 15:17 15:57 16:47 18:17 19:42 20:57 21:57
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:23 08:08 09:28 11:08 12:28 13:58 15:18 15:58 16:48 18:18 19:43 20:58 21:58
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:24 08:09 09:29 11:09 12:29 13:59 15:19 16:00 16:49 18:19 19:44 20:59 21:59
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:25 08:10 09:30 11:10 12:30 14:00 15:20 16:01 16:50 18:20 19:45 21:00 22:00
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:27 08:12 09:32 11:12 12:32 14:02 15:22 16:03 16:52 18:22 19:47 21:02 22:02
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:28 08:13 09:33 11:13 12:33 14:03 15:23 16:04 16:53 18:23 19:48 21:03 22:03
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:29 08:14 09:34 11:14 12:34 14:04 15:24 16:05 16:54 18:24 19:49 21:04 22:04
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:31 08:16 09:36 11:16 12:36 14:06 15:26 16:07 16:56 18:25 19:50 21:06 22:06
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:33 08:18 09:38 11:18 12:38 14:08 15:28 16:10 16:58 18:27 19:52 21:07 22:07
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:34 08:20 09:40 11:20 12:40 14:10 15:30 17:00 18:28 19:53
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 07:35 16:12 21:09 22:09
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:36 08:22 09:42 11:22 12:42 14:12 15:32 17:02 18:30 19:55
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:23 09:43 11:23 12:43 14:13 15:33 17:03 18:31 19:56
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 08:24 09:44 11:24 12:44 14:14 15:34 17:04 18:32 19:57
179943 Radziecka - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 06:40 08:26 09:46 11:26 12:46 14:16 15:36 17:06 18:34 19:59
179941 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:42 08:28 09:48 11:28 12:48 14:18 15:38 17:08 18:36 20:01
179939 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:43 08:29 09:49 11:29 12:49 14:19 15:39 17:09 18:37 20:02
179937 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:44 08:30 09:50 11:30 12:50 14:20 15:40 17:10 18:38 20:03
179935 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:46 08:32 09:52 11:32 12:52 14:22 15:42 17:12 18:40 20:05
179933 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:48 08:34 09:54 11:34 12:54 14:24 15:44 17:14 18:42 20:07
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1
26 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most 06:15 07:15 08:00 09:20 11:00 12:20 13:50 15:10 15:50 16:40 18:10 19:35 20:50 21:50
26 01532 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska 06:17 07:17 08:02 09:22 11:02 12:22 13:52 15:12 15:52 16:42 18:12 19:37 20:52 21:52
26 01522 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 06:18 07:18 08:03 09:23 11:03 12:23 13:53 15:13 15:53 16:43 18:13 19:38 20:53 21:53
26 01512 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 06:19 07:19 08:04 09:24 11:04 12:24 13:54 15:14 15:54 16:44 18:14 19:39 20:54 21:54
26 01502 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 06:20 07:20 08:05 09:25 11:05 12:25 13:55 15:15 15:55 16:45 18:15 19:40 20:55 21:55
26 01492 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 06:21 07:21 08:06 09:26 11:06 12:26 13:56 15:16 15:56 16:46 18:16 19:41 20:56 21:56
26 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:22 07:22 08:07 09:27 11:07 12:27 13:57 15:17 15:57 16:47 18:17 19:42 20:57 21:57
26 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:23 07:23 08:08 09:28 11:08 12:28 13:58 15:18 15:58 16:48 18:18 19:43 20:58 21:58
26 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:24 07:24 08:09 09:29 11:09 12:29 13:59 15:19 16:00 16:49 18:19 19:44 20:59 21:59
26 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:25 07:25 08:10 09:30 11:10 12:30 14:00 15:20 16:01 16:50 18:20 19:45 21:00 22:00
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:27 07:27 08:12 09:32 11:12 12:32 14:02 15:22 16:03 16:52 18:22 19:47 21:02 22:02
26 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:28 07:28 08:13 09:33 11:13 12:33 14:03 15:23 16:04 16:53 18:23 19:48 21:03 22:03
26 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:29 07:29 08:14 09:34 11:14 12:34 14:04 15:24 16:05 16:54 18:24 19:49 21:04 22:04
26 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:30 07:31 08:16 09:36 11:16 12:36 14:06 15:26 16:07 16:56 18:25 19:50 21:06 22:06
26 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:32 07:33 08:18 09:38 11:18 12:38 14:08 15:28 16:10 16:58 18:27 19:52 21:07 22:07
26 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:00 06:34 08:20 09:40 11:20 12:40 14:10 15:30 17:00 18:28 19:53
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 07:35 16:12 21:09 22:09
26 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 06:01 06:36 08:22 09:42 11:22 12:42 14:12 15:32 17:02 18:30 19:55
26 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 06:37 08:23 09:43 11:23 12:43 14:13 15:33 17:03 18:31 19:56
26 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 06:38 08:24 09:44 11:24 12:44 14:14 15:34 17:04 18:32 19:57
26 00212 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Wiadukt 06:03 06:40 08:26 09:46 11:26 12:46 14:16 15:36 17:06 18:34 19:59
26 00222 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:05 06:42 08:28 09:48 11:28 12:48 14:18 15:38 17:08 18:36 20:01
26 00232 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:06 06:43 08:29 09:49 11:29 12:49 14:19 15:39 17:09 18:37 20:02
26 00242 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:07 06:44 08:30 09:50 11:30 12:50 14:20 15:40 17:10 18:38 20:03
26 00252 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:08 06:46 08:32 09:52 11:32 12:52 14:22 15:42 17:12 18:40 20:05
26 00262 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:10 06:48 08:34 09:54 11:34 12:54 14:24 15:44 17:14 18:42 20:07