Rozkład jazdy dla linii 18
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Zdrojowa - Roszkowice -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

1 3 6 1 3 1 1 3 1 1 3 1 3 1 1 4
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:27 08:15 10:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:25 17:10 19:05
179738 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:28 08:16 10:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:26 17:11 19:06
179740 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:29 08:17 10:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:27 17:12 19:07
179745 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:30 08:18 10:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:28 17:13 19:08
179742 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:31 08:19 10:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:29 17:14 19:09
179660 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:32 08:20 10:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:30 17:15 19:10
179662 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:33 08:21 10:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:31 17:16 19:11
179658 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:35 08:23 10:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:33 17:18 19:12
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:36 08:24 10:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:34 17:19 19:13
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:37 08:25 10:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:35 17:20 19:14
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:38 08:26 10:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:36 17:21 19:15
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:39 08:27 10:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:37 17:22 19:16
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:41 08:29 10:19 11:50 12:19 13:19 14:19 15:19 16:39 17:24 19:18
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:43 08:31 10:21 11:52 12:21 13:21 14:21 15:21 16:41 17:26 19:19
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:44 08:32 10:22 11:53 12:22 13:22 14:22 15:22 16:42 17:27 19:20
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:46 08:34 10:24 11:55 12:24 13:24 14:24 15:24 16:44 17:29 19:21
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:48 08:36 10:26 11:57 12:26 13:26 14:26 15:26 16:46 17:31 19:23
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 05:40 06:00 06:31 08:38 10:28 11:59 13:28 14:28 15:28 17:33 19:24 21:05
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 07:50 12:28 16:48
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:42 06:02 21:07
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:40 10:30 12:01 13:30 14:30 15:30 17:35 19:26
179415 Sienkiewicza - Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:41 10:31 12:02 13:31 14:31 15:31 17:36 19:27
179416 Szujskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 08:42 10:32 12:03 13:32 14:32 15:32 17:37 19:28
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 05:43 06:03 06:37 08:44 10:34 12:05 13:34 14:34 15:34 17:39 19:30 21:09
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 05:45 06:05 06:39 08:46 10:36 12:07 13:36 14:36 15:36 17:41 19:32 21:11
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 05:46 06:06 06:40 08:48 10:38 12:09 13:38 14:38 15:38 17:43 19:33 21:12
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 05:47 06:07 06:41 08:49 10:39 12:10 13:39 14:39 15:39 17:44 19:34 21:13
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 05:48 06:08 06:42 08:50 10:40 12:11 13:40 14:40 15:40 17:45 19:35 21:14
179792 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 05:49 06:09 06:43 08:51 10:41 12:12 13:41 14:41 15:41 17:46 19:36 21:15
179592 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 05:50 06:10 06:44 08:52 10:42 12:13 13:42 14:42 15:42 17:47 19:37 21:16
179596 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 05:52 06:12 06:46 08:54 10:44 12:15 13:44 14:44 15:44 17:49 19:39 21:18
179404 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:13 21:19
179777 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:14 21:21
Strefa biletowa I
179591 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:48 08:56 10:46 12:17 13:46 14:46 15:46 17:51 19:40
179568 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:49 08:57 10:47 12:18 13:47 14:47 15:47 17:52 19:41
179565 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:50 08:58 10:48 12:19 13:48 14:48 15:48 17:53 19:42
179563 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:51 08:59 10:49 12:20 13:49 14:49 15:49 17:54 19:43
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:53 09:01 10:51 12:22 13:51 14:51 15:51 17:56 19:45
Numer brygady 1 3 6 1 3 1 1 3 1 1 3 1 3 1 1 4
38 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:10 07:27 08:15 10:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:25 17:10 19:05
38 01332 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:11 07:28 08:16 10:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:26 17:11 19:06
38 01322 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:12 07:29 08:17 10:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:27 17:12 19:07
38 01311 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:13 07:30 08:18 10:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:28 17:13 19:08
38 01301 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:14 07:31 08:19 10:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:29 17:14 19:09
38 01701 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:15 07:32 08:20 10:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:30 17:15 19:10
38 01691 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 06:16 07:33 08:21 10:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:31 17:16 19:11
38 01722 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 06:18 07:35 08:23 10:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:33 17:18 19:12
38 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:19 07:36 08:24 10:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:34 17:19 19:13
38 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:20 07:37 08:25 10:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:35 17:20 19:14
38 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:21 07:38 08:26 10:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:36 17:21 19:15
38 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:22 07:39 08:27 10:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:37 17:22 19:16
38 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:24 07:41 08:29 10:19 11:50 12:19 13:19 14:19 15:19 16:39 17:24 19:18
38 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:26 07:43 08:31 10:21 11:52 12:21 13:21 14:21 15:21 16:41 17:26 19:19
38 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:27 07:44 08:32 10:22 11:53 12:22 13:22 14:22 15:22 16:42 17:27 19:20
38 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:28 07:46 08:34 10:24 11:55 12:24 13:24 14:24 15:24 16:44 17:29 19:21
38 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:30 07:48 08:36 10:26 11:57 12:26 13:26 14:26 15:26 16:46 17:31 19:23
38 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:10 05:40 06:00 06:31 08:38 10:28 11:59 13:28 14:28 15:28 17:33 19:24 21:05
38 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 07:50 12:28 16:48
38 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 05:12 05:42 06:02 21:07
38 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 06:33 08:40 10:30 12:01 13:30 14:30 15:30 17:35 19:26
38 01992 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - Szujskiego 06:34 08:41 10:31 12:02 13:31 14:31 15:31 17:36 19:27
38 02002 Widok Wyeksportuj do PDF Szujskiego 06:35 08:42 10:32 12:03 13:32 14:32 15:32 17:37 19:28
38 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 05:13 05:43 06:03 06:37 08:44 10:34 12:05 13:34 14:34 15:34 17:39 19:30 21:09
38 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:15 05:45 06:05 06:39 08:46 10:36 12:07 13:36 14:36 15:36 17:41 19:32 21:11
38 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:16 05:46 06:06 06:40 08:48 10:38 12:09 13:38 14:38 15:38 17:43 19:33 21:12
38 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:17 05:47 06:07 06:41 08:49 10:39 12:10 13:39 14:39 15:39 17:44 19:34 21:13
38 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:18 05:48 06:08 06:42 08:50 10:40 12:11 13:40 14:40 15:40 17:45 19:35 21:14
38 01051 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 05:19 05:49 06:09 06:43 08:51 10:41 12:12 13:41 14:41 15:41 17:46 19:36 21:15
38 01061 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 05:20 05:50 06:10 06:44 08:52 10:42 12:13 13:42 14:42 15:42 17:47 19:37 21:16
38 20221 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 05:22 05:52 06:12 06:46 08:54 10:44 12:15 13:44 14:44 15:44 17:49 19:39 21:18
38 02031 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 05:23 06:13 21:19
38 01141 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 05:24 06:14 21:21
Strefa biletowa I
38 20231 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 05:53 06:48 08:56 10:46 12:17 13:46 14:46 15:46 17:51 19:40
38 30101 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 05:54 06:49 08:57 10:47 12:18 13:47 14:47 15:47 17:52 19:41
38 30111 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 05:55 06:50 08:58 10:48 12:19 13:48 14:48 15:48 17:53 19:42
38 30121 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 05:56 06:51 08:59 10:49 12:20 13:49 14:49 15:49 17:54 19:43
38 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 05:58 06:53 09:01 10:51 12:22 13:51 14:51 15:51 17:56 19:45

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Zdrojowa - Roszkowice)

1 3 6 3 1 1 1 1 3 1 3 1 1 1
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:10 09:15 11:15 12:40 14:05 15:00 16:10 18:05 19:55
179562 Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:11 09:16 11:16 12:41 14:06 15:01 16:11 18:06 19:56
179564 Żeleźnikowa Wielka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:12 09:17 11:17 12:42 14:07 15:02 16:12 18:07 19:57
179566 Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:14 09:19 11:19 12:44 14:09 15:04 16:14 18:09 19:59
179595 Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:15 09:20 11:20 12:45 14:10 15:05 16:15 18:10 20:00
Strefa biletowa 0
179776 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:30
179405 Biegonicka - Wójcikowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:31
179594 Łazy Biegonickie - Dom Kultury Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:12 06:32 07:17 09:22 11:22 12:47 14:12 15:07 16:17 18:11 20:01
179593 Biegonicka - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:14 06:34 07:19 09:24 11:24 12:49 14:14 15:09 16:19 18:13 20:03
179793 Biegonicka - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:15 06:35 07:20 09:25 11:25 12:50 14:15 15:10 16:20 18:14 20:04
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:16 06:36 07:21 09:26 11:26 12:51 14:16 15:11 16:21 18:15 20:05
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:17 06:37 07:22 09:27 11:27 12:52 14:17 15:12 16:22 18:16 20:06
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:19 06:39 07:24 09:29 11:29 12:54 14:19 15:14 16:24 18:17 20:07
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:20 06:40 07:26 09:31 11:31 12:56 14:21 15:16 16:26 18:18 20:08
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:21 06:41 07:27 09:32 11:32 12:57 14:22 15:17 16:27 18:19 20:09
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:23 06:43 07:29 09:34 11:34 12:59 14:24 15:19 16:29 18:21 20:11
179949 Waryńskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:24 06:44 07:30 09:35 11:35 13:00 14:25 15:20 16:30 18:22 20:12
179951 Waryńskiego - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:25 06:45 07:31 09:36 11:36 13:01 14:26 15:21 16:31 18:23 20:13
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:15
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:27 06:47 07:33 09:38 11:38 12:35 13:03 14:28 15:23 16:33 18:25
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:29 06:49 07:35 09:40 11:40 12:37 13:05 14:30 15:25 16:35 18:27
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:30 06:50 07:36 09:41 11:41 12:38 13:06 14:31 15:26 16:36 18:28
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:31 06:51 07:38 09:43 11:43 12:40 13:08 14:33 15:28 16:38 18:30
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:33 06:53 06:50 07:40 09:45 11:45 12:42 13:10 14:35 15:30 16:40 18:32
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:51 07:42 09:47 11:47 12:44 13:12 14:37 15:32 16:42 18:34
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:52 07:43 09:48 11:48 12:45 13:13 14:38 15:33 16:43 18:35
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:53 07:44 09:49 11:49 12:46 13:14 14:39 15:34 16:44 18:36
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:54 07:45 09:50 11:50 12:47 13:15 14:40 15:35 16:45 18:37
179657 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:56 07:47 09:52 11:52 12:49 13:17 14:42 15:37 16:47 18:39
179659 Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:57 07:48 09:53 11:53 12:50 13:18 14:43 15:38 16:48 18:40
179661 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:58 07:49 09:54 11:54 12:51 13:19 14:44 15:39 16:49 18:41
179741 Hallera - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:59 07:50 09:55 11:55 12:52 13:20 14:45 15:40 16:50 18:42
179746 Hallera - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:00 07:51 09:56 11:56 12:53 13:21 14:46 15:41 16:51 18:43
179744 Zdrojowa - Hallera Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:01 07:52 09:57 11:57 12:54 13:22 14:47 15:42 16:52 18:44
179739 Zdrojowa - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:02 07:53 09:58 11:58 12:55 13:23 14:48 15:43 16:53 18:45
179733 Zdrojowa - Roszkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:04 07:55 10:00 12:00 12:57 13:25 14:50 15:45 16:55 18:47
Numer brygady 1 3 6 3 1 1 1 1 3 1 3 1 1 1
Strefa biletowa I
36 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 06:05 07:10 09:15 11:15 12:40 14:05 15:00 16:10 18:05 19:55
36 30122 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Szkoła 06:06 07:11 09:16 11:16 12:41 14:06 15:01 16:11 18:06 19:56
36 30112 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Kościół 06:07 07:12 09:17 11:17 12:42 14:07 15:02 16:12 18:07 19:57
36 30102 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz 06:09 07:14 09:19 11:19 12:44 14:09 15:04 16:14 18:09 19:59
36 20232 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj 06:10 07:15 09:20 11:20 12:45 14:10 15:05 16:15 18:10 20:00
Strefa biletowa 0
36 01142 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 05:30 06:30
36 02032 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Wójcikowa 05:31 06:31
36 20222 Widok Wyeksportuj do PDF Łazy Biegonickie - Dom Kultury 05:32 06:12 06:32 07:17 09:22 11:22 12:47 14:12 15:07 16:17 18:11 20:01
36 01062 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Granica 05:34 06:14 06:34 07:19 09:24 11:24 12:49 14:14 15:09 16:19 18:13 20:03
36 01052 Widok Wyeksportuj do PDF Biegonicka - Kościół 05:35 06:15 06:35 07:20 09:25 11:25 12:50 14:15 15:10 16:20 18:14 20:04
36 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:36 06:16 06:36 07:21 09:26 11:26 12:51 14:16 15:11 16:21 18:15 20:05
36 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:37 06:17 06:37 07:22 09:27 11:27 12:52 14:17 15:12 16:22 18:16 20:06
36 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:39 06:19 06:39 07:24 09:29 11:29 12:54 14:19 15:14 16:24 18:17 20:07
36 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:40 06:20 06:40 07:26 09:31 11:31 12:56 14:21 15:16 16:26 18:18 20:08
36 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 05:41 06:21 06:41 07:27 09:32 11:32 12:57 14:22 15:17 16:27 18:19 20:09
36 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 05:43 06:23 06:43 07:29 09:34 11:34 12:59 14:24 15:19 16:29 18:21 20:11
36 00161 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego 05:44 06:24 06:44 07:30 09:35 11:35 13:00 14:25 15:20 16:30 18:22 20:12
36 00171 Widok Wyeksportuj do PDF Waryńskiego - Kolejowa 05:45 06:25 06:45 07:31 09:36 11:36 13:01 14:26 15:21 16:31 18:23 20:13
36 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:15
36 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:47 06:27 06:47 07:33 09:38 11:38 12:35 13:03 14:28 15:23 16:33 18:25
36 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:48 06:29 06:49 07:35 09:40 11:40 12:37 13:05 14:30 15:25 16:35 18:27
36 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:49 06:30 06:50 07:36 09:41 11:41 12:38 13:06 14:31 15:26 16:36 18:28
36 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:50 06:31 06:51 07:38 09:43 11:43 12:40 13:08 14:33 15:28 16:38 18:30
36 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:52 06:33 06:53 06:50 07:40 09:45 11:45 12:42 13:10 14:35 15:30 16:40 18:32
36 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 05:53 06:51 07:42 09:47 11:47 12:44 13:12 14:37 15:32 16:42 18:34
36 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 05:54 06:52 07:43 09:48 11:48 12:45 13:13 14:38 15:33 16:43 18:35
36 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 05:55 06:53 07:44 09:49 11:49 12:46 13:14 14:39 15:34 16:44 18:36
36 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 05:56 06:54 07:45 09:50 11:50 12:47 13:15 14:40 15:35 16:45 18:37
36 01721 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 05:58 06:56 07:47 09:52 11:52 12:49 13:17 14:42 15:37 16:47 18:39
36 01711 Widok Wyeksportuj do PDF Batalionów Chłopskich 05:59 06:57 07:48 09:53 11:53 12:50 13:18 14:43 15:38 16:48 18:40
36 01702 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:00 06:58 07:49 09:54 11:54 12:51 13:19 14:44 15:39 16:49 18:41
36 01302 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Barska 06:01 06:59 07:50 09:55 11:55 12:52 13:20 14:45 15:40 16:50 18:42
36 01312 Widok Wyeksportuj do PDF Hallera - Osiedle 06:02 07:00 07:51 09:56 11:56 12:53 13:21 14:46 15:41 16:51 18:43
36 01321 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Hallera 06:03 07:01 07:52 09:57 11:57 12:54 13:22 14:47 15:42 16:52 18:44
36 01331 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Basen 06:04 07:02 07:53 09:58 11:58 12:55 13:23 14:48 15:43 16:53 18:45
36 01342 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Roszkowice 06:06 07:04 07:55 10:00 12:00 12:57 13:25 14:50 15:45 16:55 18:47

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)