Rozkład jazdy dla linii 1
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

1 1 1 1 1 1 3 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:35 09:00 10:40 11:40 14:35 15:10 16:35
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:37 09:02 10:42 11:42 14:37 15:12 16:37
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:38 09:03 10:43 11:43 14:38 15:13 16:38
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:39 09:04 10:44 11:44 14:39 15:14 16:39
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:41 09:06 10:46 11:46 14:41 15:16 16:41
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:43 09:08 10:48 11:48 14:43 15:18 16:43
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:44 09:09 10:49 11:49 14:44 15:19 16:44
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:35 07:45 09:10 10:50 11:50 14:45 15:20 16:45
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:37 07:47 09:12 10:52 11:52 14:47 15:22 16:47
179861 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 06:39 07:49 09:14 10:54 11:54 14:49 15:24 16:49
179863 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:40 07:50 09:15 10:55 11:55 14:50 15:25 16:50
179865 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:41 07:51 09:16 10:56 11:56 14:51 15:26 16:51
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:42 07:52 09:17 10:57 11:57 14:52 15:27 16:52
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:44 07:54 09:19 11:59 15:29 16:54
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:46 07:56 09:21 12:01 15:31 16:56
Strefa biletowa I
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:48 07:58 09:23 12:03 15:33 16:58
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:49 07:59 09:24 12:04 15:34 16:59
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:51 08:01 09:26 12:06 15:36 17:01
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:53 08:03 09:28 12:08 15:38 17:03
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:55 08:05 09:30 12:10 15:40 17:05
179556 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 12:11 15:41
179558 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 12:13 15:43
179560 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 12:15 15:45
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 12:17 15:47
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 3 1 1
24 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:25 07:35 09:00 10:40 11:40 14:35 15:10 16:35
24 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:27 07:37 09:02 10:42 11:42 14:37 15:12 16:37
24 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:28 07:38 09:03 10:43 11:43 14:38 15:13 16:38
24 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:29 07:39 09:04 10:44 11:44 14:39 15:14 16:39
24 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:31 07:41 09:06 10:46 11:46 14:41 15:16 16:41
24 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:33 07:43 09:08 10:48 11:48 14:43 15:18 16:43
24 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:34 07:44 09:09 10:49 11:49 14:44 15:19 16:44
24 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:15 06:35 07:45 09:10 10:50 11:50 14:45 15:20 16:45
24 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:16 06:37 07:47 09:12 10:52 11:52 14:47 15:22 16:47
24 00701 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 05:18 06:39 07:49 09:14 10:54 11:54 14:49 15:24 16:49
24 00691 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 05:19 06:40 07:50 09:15 10:55 11:55 14:50 15:25 16:50
24 00681 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 05:20 06:41 07:51 09:16 10:56 11:56 14:51 15:26 16:51
24 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 05:21 06:42 07:52 09:17 10:57 11:57 14:52 15:27 16:52
24 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:23 06:44 07:54 09:19 11:59 15:29 16:54
24 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:24 06:46 07:56 09:21 12:01 15:31 16:56
Strefa biletowa I
24 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 05:25 06:48 07:58 09:23 12:03 15:33 16:58
24 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:26 06:49 07:59 09:24 12:04 15:34 16:59
24 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:28 06:51 08:01 09:26 12:06 15:36 17:01
24 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:30 06:53 08:03 09:28 12:08 15:38 17:03
24 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:32 06:55 08:05 09:30 12:10 15:40 17:05
24 30072 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła 05:33 12:11 15:41
24 30082 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra 05:35 12:13 15:43
24 30092 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica 05:37 12:15 15:45
24 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 05:39 12:17 15:47

Komentarze :

  • - Od 1.04 do 31.10 kurs wydłużony do Żeleźnikowej Wielkiej - pętla, w pozostałym okresie (1.11-31.03) kursuje do Żeleźnikowej Małej.



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Rynek)

1 1 1 1 1 1 3 1 1
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 12:25 15:55
179559 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 12:27 15:57
179557 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 12:29 15:59
179555 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 12:31 16:01
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:00 08:15 09:40 12:32 16:02 17:10
179581 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:01 08:16 09:41 12:33 16:03 17:11
179583 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:03 08:18 09:43 12:35 16:05 17:13
179567 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:04 08:19 09:44 12:36 16:06 17:14
179585 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 07:05 08:20 09:45 12:37 16:07 17:15
Strefa biletowa 0
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:07 08:22 09:47 12:39 16:09 17:17
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:09 08:24 09:49 12:41 16:11 17:19
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:10 08:25 09:50 12:42 16:12 17:20
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:11 08:26 09:51 11:05 12:43 14:56 16:13 17:21
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:12 08:27 09:52 11:06 12:44 14:57 16:14 17:22
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:13 08:28 09:53 11:07 12:45 14:58 16:15 17:23
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:14 08:29 09:54 11:08 12:46 14:59 16:16 17:24
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:15 08:30 09:55 11:09 12:47 15:01 16:17 17:25
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:16 08:31 09:56 11:10 12:48 15:02 16:18 17:26
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:17 08:32 09:57 11:11 12:49 15:03 16:19 17:27
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:18 08:33 09:58 11:12 12:50 15:04 16:20 17:28
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:20 08:35 10:00 11:14 12:52 15:06 16:22 17:30
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:22 08:37 10:02 11:16 12:54 15:08 16:24 17:32
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:23 08:38 10:03 11:18 12:55 15:10 16:25 17:33
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:24 08:39 10:04 11:19 12:56 15:11 16:26 17:34
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:26 08:41 10:06 11:21 12:58 15:13 16:28 17:36
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 3 1 1
Strefa biletowa I
26 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla 05:45 12:25 15:55
26 30091 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica 05:47 12:27 15:57
26 30081 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra 05:49 12:29 15:59
26 30071 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła 05:51 12:31 16:01
26 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:52 07:00 08:15 09:40 12:32 16:02 17:10
26 30052 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:53 07:01 08:16 09:41 12:33 16:03 17:11
26 30042 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:55 07:03 08:18 09:43 12:35 16:05 17:13
26 30032 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:56 07:04 08:19 09:44 12:36 16:06 17:14
26 30022 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 05:57 07:05 08:20 09:45 12:37 16:07 17:15
Strefa biletowa 0
26 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:58 07:07 08:22 09:47 12:39 16:09 17:17
26 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:59 07:09 08:24 09:49 12:41 16:11 17:19
26 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:00 07:10 08:25 09:50 12:42 16:12 17:20
26 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:01 07:11 08:26 09:51 11:05 12:43 14:56 16:13 17:21
26 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:02 07:12 08:27 09:52 11:06 12:44 14:57 16:14 17:22
26 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:03 07:13 08:28 09:53 11:07 12:45 14:58 16:15 17:23
26 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:04 07:14 08:29 09:54 11:08 12:46 14:59 16:16 17:24
26 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:05 07:15 08:30 09:55 11:09 12:47 15:01 16:17 17:25
26 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:06 07:16 08:31 09:56 11:10 12:48 15:02 16:18 17:26
26 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:07 07:17 08:32 09:57 11:11 12:49 15:03 16:19 17:27
26 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:08 07:18 08:33 09:58 11:12 12:50 15:04 16:20 17:28
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
26 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:10 07:20 08:35 10:00 11:14 12:52 15:06 16:22 17:30
26 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:12 07:22 08:37 10:02 11:16 12:54 15:08 16:24 17:32
26 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:13 07:23 08:38 10:03 11:18 12:55 15:10 16:25 17:33
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:14 07:24 08:39 10:04 11:19 12:56 15:11 16:26 17:34
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:16 07:26 08:41 10:06 11:21 12:58 15:13 16:28 17:36

Komentarze :

  • - Od 1.04 do 31.10 kurs wydłużony do Żeleźnikowej Wielkiej - pętla, w pozostałym okresie (1.11-31.03) kursuje do Żeleźnikowej Małej.