Rozkład jazdy dla linii 33
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Olszana Szkoła)

3 1 2 2 1 1 1 2
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 04:45 05:55 08:00 13:05 15:35 18:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 04:46 05:56 08:02 13:07 15:37 18:17
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 04:47 05:57 08:03 13:08 15:38 18:18
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 04:48 05:58 08:05 13:10 15:40 18:20
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 06:00 08:07 13:12 15:42 18:22
179651 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 06:02 08:09 13:14 15:44 18:24
179650 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 06:03 08:10 13:15 15:45 18:25
179648 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 06:05 08:12 13:17 15:47 18:26
217771 Chełmiec Mała Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:07 08:14 13:19 15:49 18:28
Strefa biletowa I
217728 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
217727 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
217768 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
179323 Brzezna II Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:13 08:20 13:25 15:55 18:34
179319 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:15 08:22 13:27 15:57 18:36
179336 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 06:16 08:23 13:28 15:58 18:37
179335 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 06:18 08:25 13:30 16:00 18:39
179332 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 06:19 08:26 13:31 16:01 18:40
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:25 14:25
217749 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 06:20 07:25 08:27 13:32 14:25 16:02 18:41
217747 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 06:21 07:26 08:28 13:33 14:26 16:03 18:42
217746 Naszacowice Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 06:22 07:27 08:29 13:34 14:27 16:04 18:43
217744 Naszacowice Granica I Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 06:24 07:29 08:31 13:36 14:29 16:06 18:45
217745 Olszanka I Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:25 07:30 08:32 13:37 14:30 16:07 18:46
217743 Olszanka Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:26 07:31 08:33 13:38 14:31 16:08 18:47
217742 Olszanka Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 06:27 07:32 08:34 13:39 14:32 16:09 18:48
217741 Olszana Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:29 07:33 08:36 13:41 14:33 16:11 18:50
217740 Olszana I Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:30 07:34 08:37 13:42 14:34 16:12 18:51
217739 Olszana Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:31 07:35 08:38 13:43 14:35 16:13 18:52
Numer brygady 3 1 2 2 1 1 1 2
28 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 04:45 05:55 08:00 13:05 15:35 18:15
28 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 04:46 05:56 08:02 13:07 15:37 18:17
28 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 04:47 05:57 08:03 13:08 15:38 18:18
28 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 04:48 05:58 08:05 13:10 15:40 18:20
28 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 04:50 06:00 08:07 13:12 15:42 18:22
28 01751 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 04:52 06:02 08:09 13:14 15:44 18:24
28 01761 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 04:53 06:03 08:10 13:15 15:45 18:25
28 01771 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 04:55 06:05 08:12 13:17 15:47 18:26
28 50161 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec Mała Wieś 04:57 06:07 08:14 13:19 15:49 18:28
Strefa biletowa I
28 100046 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
28 100047 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
28 60181 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 05:01 06:11 08:18 13:23 15:53 18:32
28 60002 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna II 05:03 06:13 08:20 13:25 15:55 18:34
28 60111 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II 05:05 06:15 08:22 13:27 15:57 18:36
28 60041 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:06 06:16 08:23 13:28 15:58 18:37
28 60051 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:08 06:18 08:25 13:30 16:00 18:39
28 60061 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:09 06:19 08:26 13:31 16:01 18:40
28 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 07:25 14:25
28 60073 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:10 06:20 07:25 08:27 13:32 14:25 16:02 18:41
28 60261 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:11 06:21 07:26 08:28 13:33 14:26 16:03 18:42
28 60271 Widok Wyeksportuj do PDF Naszacowice Skrzyżowanie 05:12 06:22 07:27 08:29 13:34 14:27 16:04 18:43
28 60281 Widok Wyeksportuj do PDF Naszacowice Granica I 05:14 06:24 07:29 08:31 13:36 14:29 16:06 18:45
28 60291 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka I 05:15 06:25 07:30 08:32 13:37 14:30 16:07 18:46
28 60301 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka Dolna 05:16 06:26 07:31 08:33 13:38 14:31 16:08 18:47
28 60311 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka Szkoła 05:17 06:27 07:32 08:34 13:39 14:32 16:09 18:48
28 60321 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana Cmentarz 05:19 06:29 07:33 08:36 13:41 14:33 16:11 18:50
28 60331 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana I 05:20 06:30 07:34 08:37 13:42 14:34 16:12 18:51
28 60341 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana Szkoła 05:21 06:31 07:35 08:38 13:43 14:35 16:13 18:52

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Olszana Szkoła -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

3 1 2 2 1 1 1 2
Strefa biletowa I
217738 Olszana Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:45 07:35 08:45 14:05 14:35 16:40 19:05
217737 Olszana I Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:46 07:36 08:46 14:06 14:36 16:41 19:06
217736 Olszana Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:47 07:37 08:47 14:07 14:37 16:42 19:07
217735 Olszanka Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:48 07:38 08:48 14:08 14:38 16:43 19:08
217734 Olszanka Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:50 07:40 08:50 14:09 14:40 16:45 19:09
217733 Olszanka I Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:51 07:41 08:51 14:10 14:41 16:46 19:10
217732 Naszacowice Granica I Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:52 07:42 08:52 14:11 14:42 16:47 19:11
217731 Naszacowice Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:54 07:44 08:54 14:12 14:44 16:49 19:13
217730 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:55 07:45 08:55 14:13 14:45 16:50 19:14
217729 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:56 07:46 08:56 14:14 14:46 16:51 19:15
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 14:16
179331 Podegrodzie - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 07:47
179327 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:58 07:48 08:58 14:48 16:53 19:17
179328 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:00 07:50 09:00 14:50 16:55 19:18
179329 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:02 07:52 09:02 14:52 16:57 19:20
179316 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:04 07:54 09:04 14:54 16:59 19:22
217754 Brzezna Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:06 07:56 09:06 14:56 17:01 19:24
217753 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
217726 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
217725 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
Strefa biletowa 0
217748 Chełmiec ul. Papieska Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:12 08:02 09:12 15:02 17:07 19:30
179647 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:14 08:04 09:14 15:04 17:09 19:31
179649 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:15 08:05 09:15 15:05 17:10 19:32
179652 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:17 08:07 09:17 15:07 17:12 19:34
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:20 08:10 09:20 15:10 17:15 19:36
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:22 08:12 09:22 15:12 17:17 19:37
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:23 08:13 09:23 15:13 17:18 19:38
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:25 08:15 09:25 15:15 17:20 19:39
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:27 08:17 09:27 15:17 17:22 19:41
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:29 08:19 09:29 15:19 17:24 19:42
Numer brygady 3 1 2 2 1 1 1 2
Strefa biletowa I
30 60342 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana Szkoła 05:35 06:45 07:35 08:45 14:05 14:35 16:40 19:05
30 60332 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana I 05:36 06:46 07:36 08:46 14:06 14:36 16:41 19:06
30 60322 Widok Wyeksportuj do PDF Olszana Cmentarz 05:37 06:47 07:37 08:47 14:07 14:37 16:42 19:07
30 60312 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka Szkoła 05:38 06:48 07:38 08:48 14:08 14:38 16:43 19:08
30 60302 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka Dolna 05:40 06:50 07:40 08:50 14:09 14:40 16:45 19:09
30 60292 Widok Wyeksportuj do PDF Olszanka I 05:41 06:51 07:41 08:51 14:10 14:41 16:46 19:10
30 60282 Widok Wyeksportuj do PDF Naszacowice Granica I 05:42 06:52 07:42 08:52 14:11 14:42 16:47 19:11
30 60272 Widok Wyeksportuj do PDF Naszacowice Skrzyżowanie 05:44 06:54 07:44 08:54 14:12 14:44 16:49 19:13
30 60262 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:45 06:55 07:45 08:55 14:13 14:45 16:50 19:14
30 60074 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:46 06:56 07:46 08:56 14:14 14:46 16:51 19:15
30 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 14:16
30 60071 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - Osiedle 06:57 07:47
30 60092 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:48 06:58 07:48 08:58 14:48 16:53 19:17
30 60052 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:50 07:00 07:50 09:00 14:50 16:55 19:18
30 60042 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:52 07:02 07:52 09:02 14:52 16:57 19:20
30 60112 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II 05:54 07:04 07:54 09:04 14:54 16:59 19:22
30 60192 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna 05:56 07:06 07:56 09:06 14:56 17:01 19:24
30 60182 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
30 100048 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
30 100049 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 05:58 07:08 07:58 09:08 14:58 17:03 19:26
Strefa biletowa 0
30 50162 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec ul. Papieska 06:02 07:12 08:02 09:12 15:02 17:07 19:30
30 01772 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:04 07:14 08:04 09:14 15:04 17:09 19:31
30 01762 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:05 07:15 08:05 09:15 15:05 17:10 19:32
30 01752 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:07 07:17 08:07 09:17 15:07 17:12 19:34
30 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:10 07:20 08:10 09:20 15:10 17:15 19:36
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:12 07:22 08:12 09:22 15:12 17:17 19:37
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:13 07:23 08:13 09:23 15:13 17:18 19:38
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:14 07:25 08:15 09:25 15:15 17:20 19:39
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:16 07:27 08:17 09:27 15:17 17:22 19:41
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:17 07:29 08:19 09:29 15:19 17:24 19:42

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)